Haziran Ayının Ücretsiz  PlayStation Plus Oyunları Açıklandı

Haziran Ayının Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Açıklandı

PlayStation, önümüzdeki hafta PlayStation Plus aboneleri için hangi oyunların fiyatsız olarak indirilebileceğini açıkladı. Buna nazaran bir 2D platform oyunu olan Sonic Mania ve Borderlands: The Handsome Collection isminde bir Borderlands paketi, oyuncular için sunulacak.

Haziran Ayının Ücretsiz  PlayStation Plus Oyunları Açıklandı

2D platform oyunu olan Sonic Mania, PlayStation Plus aboneleri için fiyatsız olarak oynanabilecek. Son yılların en çok beğenilen Sonic oyunlarından biri olan Mania, serinin 25. yılına özel olarak üretilen bir oyundu. 2017 yılında piyasaya sürülen oyun, Sonic the Hedgehog serisinin en dikkat çeken oyunlarından biri olmayı başardı.

Sunulan bir başka oyun ise Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunlarını içeren Borderlands: The Handsome Collection ismindeki bir paket. The Handsome Collection, yaklaşık bir ay evvel 4K grafik geliştirmelerinin olduğu büsbütün yeni bir güncelleme almıştı. Bu yüzden buraya eklenmesi oyuncular için hayli şahane bir zamanlama.

Borderlands: The Handsome Collection, Eylül’de çıkacak Borderlands 3’ten evvel PS Plus kullanıcıları için serinin geçmişine dönük bir hafıza tazeleme niyetiyle oynanabilir.

Gelecek ayın PS Plus oyunları için Sony’nin klasik tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz. Hem Sonic Mania hem de Borderlands: The Handsome Collection, 4 Haziran Salı günü PS Plus aboneleri için indirilebilir olacak.