Honor 10 Lite ve 20i İçin EMUI 9.1 Güncellemesi Yayınlandı

Honor 10 Lite ve 20i İçin EMUI 9.1 Güncellemesi Yayınlandı

Huawei, akıllı telefonlarından kullandığı Android tabanlı arayüzü EMUI'nin 9.1 sürümünü kullanıcılarının hizmetine sunmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde açıklanan takvime uyumlu olarak güncellemeyi dağıtmaya başlayan Huawei, birinci olarak Mate 20 X için güncellemeye yayınladı. Bölgesel olarak Huawei Mate 20 X kullanıcıları, akıllı telefonlarına gelen bildirimleri ya da telefonlarında bulunan 'Ayarlar' menüsüne giderek güncelleme sürecini sistemli olarak takip edebilirler.

Huawei kendi akıllı telefonlarının yanında, alt şirketi olan Honor'un da akıllı telefonlarında güncelleme sürecini başlattı. Bu bağlamda birinci olarak Honor 10 Lite ve Honor 20i kullanıcıları, EMUI 9.1 sürüm güncellemesini almaya başladılar. 

Honor 10 Lite ve 20i İçin EMUI 9.1 Güncellemesi Yayınlandı

EMUI 9.1 güncellemesi akıllı telefonlara pek çok yeni özellikler ve performans iyileştirmeleri sunuyor. Bu özelliklerden ön plana çıkanları, GPU Turbo 3.0 özelliğinin dahil edilmesi ve bireye özel görüntülü zil seslerinin oluşturulabilmesi.

Şirket, EMUI 9.1 güncellemesinin birinci olarak Çin için üretilmiş olan akıllı telefonlara dağıtılmaya başlandığını duyurdu. Güncellemelerin kısa müddet içinde tüm dünyada yayınlanması bekleniyor.