Jason Statham’ın da Dâhil Olduğu Yeni Şişe Kapağı Akımı

Jason Statham’ın da Dâhil Olduğu Yeni Şişe Kapağı Akımı

Birkaç yıl evvel hepimiz şişeleri takla attırmaya başlamıştık. Şişeleri havada döndürüp dik bir biçimde yüzeye düşürmeye çalışıyorduk. Artık ise tekrar içerisinde şişe barındıran bir akım ile karşı karşıyayız. Akımın nereden çıktığını tam olarak bulmak sıkıntı, lakin ünlü bireylerin meydan okumasını göz gerisi edip 20 Haziran tarihine gittiğimizde, Slovakyalı bir adamın bu görüntüyü paylaştığını görebiliriz.

()

Bu olayın akabinde birden herkes bu akıma katılmaya başladı. UFC dövüşçüsü Max Holloway, Cuma günü paylaştığı görüntüde müzisyen John Mayer’e meydan okuyarak bu akıma katıldı. Holloway’in gönderisi 2 milyondan fazla etkileşim aldı.

()

John Mayer’de meydan okumayı kabul ettiğini gösteren bir görüntü yayınladı ve kendisinin de Jason Statham’a meydan okuduğunu belirtti.

()

Ardından bu Pazartesi günü Jason Statham, Guy Ritchie’ye meydan okuyarak John Mayer’in isteğini yerine getirdi, kendisi burada da sinemalardaki karizmasını korumuş üzere görünüyor. Böylece ünlülerin ‘bottle cap challenge’ silsilesi başlamış oldu.

()

Eğer siz de bu akıma katılmak istiyorsanız, kırılma riskine rağmen cam şişeden fazla plastik şişe kullanıp, bir yere sabitleyip kapağı gevşetirseniz gayenize ulaşabilirsiniz.

Bonus: Bu da Türk Şişe Kapağı Challenge'ı:

()