Journey, Epic Games Store'da Ön Sipariş İle Satışa Sunuldu

Journey, Epic Games Store’da Ön Sipariş İle Satışa Sunuldu

Kült bir oyun olan ve yedi yıl evvel PlayStation’a özel olarak üretilen Journey, Epic Games Store’da ön sipariş ile satışa sunuldu. Epic Mega Sale kapsamında 19 TL fiyat ile sunulan oyun, 6 Haziran’da oynanabilir olacak.

Journey, Epic Games Store'da Ön Sipariş İle Satışa Sunuldu

Dağıtımını Annapurna Interactive’in üstlendiği Journey, 4K çözünürlük takviyesi ile harika grafikler sunacak. Aldığı pek çok ödül ile ismini duyuran oyun, indirimli fiyatı ile oyuncuları sevindirecek üzere görünüyor. Epic Games yaptığı indirimlerle isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Oyunun mağazadaki açıklaması şu biçimde:

“Sırlarını keşfetmek için harabelerin üzerinde süzülüp çölleri aşarken Journey’nin kadim ve gizemli dünyasını keşfet. İster kendi başına oyna, ister dost bir gezginle oyna ve bu engin dünyayı onunla birlikte keşfet. Çarpıcı görsellerin ve Grammy adayı gösterilmiş bir müziğe sahip olan Journey, eşi gibisi olmayan nefes kesici bir tecrübe sunuyor.”

Epic Mega Sale, 13 Haziran’a kadar devam ediyor. İndirimlerden faydalanmak için iki haftadan daha uzun bir müddet bulunuyor. Journey oyununu ön sipariş ile satın almak için aşağıdaki kontağa gidebilirsiniz. Sağ üstteki Epic Games’i indir butonuna tıklayarak Epic Games uygulamasını bilgisayarınıza indirebilir, oluşturduğunuz hesap ile oyunu satın alabilirsiniz.

Journey – Epic Games Store