Kendi Kendine Kaybolup Geri Gelen Bulut (Video)

Kendi Kendine Kaybolup Geri Gelen Bulut (Video)

Bilim ve teknoloji geliştikçe geçmişte üzerine efsaneler yazılan pek çok olayı aydınlatma fırsatı buluyoruz. Bilimin, insan hayatına sağladığı en büyük yararlardan biri de ‘tuhaf’ tabiat olaylarını açıklayabilmek oluyor. Çünkü geçmişte sarsıntı, yıldırım üzere doğal olayların bile doğaüstü güçler tarafından gerçekleştirildiğine inanılıyordu.

Antalya’nın Kepez ilçesinde kameralara yakalanan bir bulut ise hala açıklayamadığımız birtakım tabiat olayları olduğunu gösteriyor. Çünkü bulanık manzarasıyla öteki bulutlardan farklı birinci bakışta anlaşılan bu bulut, evvel küçülerek ortadan kayboluyor, daha sonra biraz farklı bir pozisyonda yine ortaya çıkıyor ve büyümeye başlıyor.

Kısa müddet evvel YouTube’a yüklenen bulutun imgeleri, ‘uzaylı’ tartışmalarını da yine alevlendirdi. Pek çok kişi görüntünün altında bu ‘bulutun’ bir uzay gemisi olabileceği yorumunu paylaştı. Yorum yapan şahıslardan kimileri mizahi gaye güdüyor olsa da kimi bireyler, bu tuhaf oluşumun bir buluttan fazlası olduğu konusunda pek ciddiydi.

İşte kendi kendine ortadan kaybolup yine beliren bulutun görüntüsü:

Şu an için bu tuhaf görünümlü bulutun nasıl ortadan kaybolup geri geldiğini açıklayamıyoruz. Sizce bu bulut gibisi oluşum gerçekte ne olabilir? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.