Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun ve Uygulama

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun ve Uygulama

Akıllı telefon kullanıcılarının muhtaçlığı olan yahut edinmek istedikleri uygulamaların fiyatlı olması, kullanıcıları vakit zaman üzüyor yahut kullanıcıların alternatif uygulamalara yönelmelerine sebep oluyor. Bu durumda ise istenilen performans elde edilemiyor. Uygulama mağazalarında kısa müddetliğine gerçekleştirilen ve son kullanıcıyı ziyadesiyle şad eden fırsatların, bugün Android tarafıyla karşınızdayız.

5. Hitman Sniper

Normal fiyatı: 2,99 TL

Yükleme sayısı: 10.000.000+

Yılların en başarılı sniper oyunu Hitman'in taşınabilir versiyonu şu an için fiyatsız. Bu oyunu taşınabilir aygıtınıza indirerek keskin nişancı maharetlerinizi konuşturabilir ve suikastçilik yaparak keyifli anlar geçirebilirsiniz.

4. HD Camera Pro

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun ve Uygulama

Normal fiyatı: 26,99 TL

Yükleme sayısı: 100.000+

Sıradan kamera uygulamalarına nazaran kullanıcıya; pozlama, beyaz istikrarı, ISO, netleme, enstantane suratı, seri çekim modu üzere birçok ayrıntı özelliği kullanıma açan HD Camera Pro ile kusursuz fotoğraf ve görüntüler yakalayabilirsiniz.

3. MSafe – Pro

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun ve Uygulama

Normal fiyatı: 71,99 TL

Yükleme sayısı: 10.000+

Arayüz tasarımı konusunda her ne kadar geçmişte kalmış üzere görünse de barındırdığı aktüel teknoloji sayesinde şifreleri ve değerli bilgileri inançlı bir şifreleme tekniğiyle muhafaza altına alan ve fiyatsız versiyonunsa ziyadesiyle talep olan MSafe'in Pro versiyonunu da artık fiyatsız bir formda edinebilirsiniz.

2.Deadly Traps Premium – Adventure of Hell

Normal fiyatı: 8,49 TL

Yükleme sayısı: 50.000+

Macera ve aksiyon karışımı oyunları seven kullanıcılara yönelik olan Deadly Trap sayesinde aksiyon, taşınabilir aygıtlarda da sürüyor. Oynarken ziyadesiyle eğleneceğiniz ve bir o kadar da hırslanacağınız Deadly Traps'i fiyatsız olarak indirebilirsiniz. Oyunu oynayan kullanıcıların oyunu hudut edici zorlukta bulmalarını ve kısımları geçerken zorlandıklarını söylemekte yarar var.

1. Android TV için Gizmoot

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun ve Uygulama

Normal fiyatı: 14,99 TL

Yükleme sayısı: 500+

Aynı Wi-Fi ağına bağlı bir Android TV akıllı televizyonda medya oynatmak için çok kolay bir kullanılışa sahip olan Gizmoot'u kullanabilirsiniz. Hâlihazırda aygıtınızın depolama ünitesinde bulunan bir medya belgesini bu uygulama sayesinde anında akıllı televizyonunuzla paylaşabilir ve büyük ekranda izlemenin keyfine varabilirsiniz.

Android işletim sistemine yönelik olan kısa müddetliğine fiyatsız uygulama ve oyunlardan üstten dilediğinizi indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bir defa indirdiğiniz bir uygulamayı ömür uzunluğu fiyatsız olarak indirebileceğinizi unutmayın.