Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 Android Oyun

Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 Android Oyun

Telefonunuzda oynayabileceğiniz yeni oyun arayışına girdiyseniz bu liste tam da size nazaran. Bu hafta yayınlanan 8 ücretsiz Android oyunla karşınızdayız. Bu oyunların kısa müddet içerisinde fiyatlı olma ihtimallerinin olduğunu hatırlattıktan sonra vakit kaybetmeden çabucak listemize geçelim.

1. Block Tank Wars 2 Premium

Normal fiyatı: 1,39 TL

72’den fazla misyon ve 7’den fazla tank bulunduran Block Tank Wars 2 Premium, çocukluğumuzda oynadığımız tank oyununu temel alıyor. Hoş grafiklerle karşımıza çıkan oyunda beceri puanlarımızı geliştirebilip tanklarımızı yükseltebiliyoruz. Oyun hâlâ güncelleştirilmeye devam ediyor.

2. Clickitty Cat

Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 Android Oyun

Normal fiyatı: 4,89 TL

Oyunda bir kedi sahibi rolündeyiz ve evcil hayvanımız balık yemeyi çok seviyor. Konutumuzun çabucak aşağısında ise bir balık fabrikası bulunuyor lakin kedimizin balıklarını köpekler ve kuşlar çalıyor. Kedimize aldığımız balıkları köpeklere ve kuşlara kaptırmadan kedimize yedirmenin yollarını aradığımız oyun, epey keyifli vakitler geçirmenize yardımcı olabilir.

3. Fractal Space HD

Normal fiyatı: 15,99 TL

Fractal Space HD, bir bulmaca oyunu. Lazerlerin üzerinden atladığımız ve dehşetli hareketli testerelerden kaçtığımız oyunda, gizemli uzay istasyonundan kurtulmak için jetpack ve lazer silahlarımızı kullanmamız gerekecek.

4. Colonies PRO

Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 Android Oyun

Normal fiyatı: 10,99 TL

Colonies PRO, parmağınızı tıpkı renk yahut tıpkı tür sembollerin üzerine getirerek hepsini birbirine bağlamaya çalıştığınız bir oyun. Ne kadar uzun zincir ve sembol oluşturursanız o kadar çok puan alırsınız.

5. Over The Bridge PRO

Normal fiyatı: 10,99 TL

Colonies PRO’nun üretimcileri tarafından yapılan oyunda işimiz köprü kurmak. Parmağımızı ekranda bir yere koyarak köprüyü kurmaya başlıyoruz ve olabildiğince uzun bir köprü oluşturmaya çalışıyoruz. Doğal ki köprüyü kurarken karşımıza çıkan zorlukları aşmak zorundayız.

6. SkyLand Defense

Normal fiyatı: 22,99 TL

Oyunda emel, krallığınızı olası tehlikelerden uzak tutmak ve bunu yaparken de güçlendirmek. Krallığınız için bir ordu kurup yönettiğiniz oyunda, kumandan sizsiniz.

7. The Enchanted Worlds

Normal fiyatı: 28,99 TL

The Enchanted Worlds’te, Henry ile birlikte girdiğimiz macerada üç adet büyülü kitaba sahip oluyoruz. Lakin bu 3 kitap bize yetmiyor ve Henry dördüncü büyülü kitabı bulmak için maceraya atılıyor. Oyunda Henry'ye dördüncü kitabı bulması için yardım ediyoruz ve sırasıyla bulmacaları çözüyoruz.

8. Horror Mystery – Escape Room & Solve Riddles

Normal fiyatı: 28,99 TL

Korku konutu konseptine sahip olan oyunda sırasıyla tüm bulmacaları çözüp bu vahim meskende kaçmaya çalışıyoruz. Grafikleri pek uygun duran oyunda meskenden kaçmak için etrafınıza düzgün bakmanız gerekecek zira her obje bir ipucu olabilir.

Bu haftanın fiyatsız Android oyunlarını sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de listedeki uygulamalar hakkında niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Fiyatsız oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.