LG Stylo 5’in Reder Görüntüleri Ortaya Çıktı

LG Stylo 5’in Reder Görüntüleri Ortaya Çıktı

LG’nin orta segment aygıtı LG Stylo 4, geçtiğimiz yıl Haziran ayında ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz haftalarda LG Stylo 5 ile ilgili söylentilerin akabinde Stylo 5’e ilişkin olduğu sav edilen render’lar da nihayet ortaya çıktı.

Görsellere baktığımızda aygıtın LG Stylo 4 ile büyük benzerlik gösterdiği görülüyor. Kamera dizaynında bir değişikliğe giden Stylo 5, art kamerayla flaşı birleştirme yoluna gitmiş.

LG Stylo 5’in Reder Görüntüleri Ortaya Çıktı

Benzerliklere bakacak olursak LG Stylo 5, LG Stylo 4’te olduğu üzere parmak izi okuyucusunu telefonun art kısmına pozisyonlandırmış. Bunun yanı sıra ses açma kapama düğmeleri telefonun solundayken güç tuşu, telefonun sağ tarafına yerleştirilmiş. Telefonun alt ve üst kısımları render imajlarında görünmediği için şarj girişi ya da 3,5 mm’lik kulaklık girişiyle ilgili bir bilgi teyit edilemiyor.

Yukarıdaki haberden ulaşabileceğiniz kılıf render'larında LG Stylo 5'in USB-C girişine ve 3,5 mm'lik kulaklık girişine sahip olabileceğine dair birinci bilgileri edinmiştik. 15 Temmuz’da tanıtılması beklenen telefonun teknik özelliklerinin yakın vakitte çıkması beklense de standart bir orta segment telefon özelliklerinin üstünde bir özellik beklenmiyor.