Marvel's Avengers'ın İlk Oynanış Videosu Ortaya Çıktı

Marvel’s Avengers’ın İlk Oynanış Videosu Ortaya Çıktı

Marvel'ın en tanınan üretimlerinden birisi olan Avengers, geçtiğimiz aylarda serinin son sinemasını yayınladı. Bir harika kahraman sineması olan Avengers, bir sinema olarak artık geride kaldı lakin sinema, uzunca bir müddet daha hayatımızda yer alacağa benziyor. Avengers'ın bir görüntü oyun versiyonu üzerinde çalışmalar sürdürülüyor ve görünen o ki oyunun geliştirilme sürecinde önemli bir etap kaydedilmiş durumda.

Oyun, 18-22 Temmuz tarihleri ortasında düzenlenen olan Comic-Con International: San Diego etkinliklerinde sessiz sakin gösterildi. Bu sayede Avengers'ın görüntü oyununun nasıl olacağına dair bir fikrimiz oluştu. Aktifliğe katılan bir kişi, oyunun manzaralarını kaydederek YouTube üzerinden paylaştı.

Marvel's Avengers'ın İlk Oynanış Videosu Ortaya Çıktı

YouTube'da paylaşılan görüntü, yalnızca 40 saniye uzunluğunda fakat bu bile, sinemanın sevilen karakterlerinden Thor'un yeteneklerini görmemize imkan tanıyor. Thor, elindeki alımlı profesyonelce kullanarak düşmanını alt ediyor.

Video, YouTube'da paylaşılmasının akabinde binlerce defa izlenirken, Reddit'te de gündem oldu. Oyunseverler, bu oyunla ilgili daha çok bilgi sahibi olmak istediklerini söylüyorlar ve geliştirici şirketin de buna kayıtsız kalmayacaklarını düşünüyorlar. İlerleyen günlerde oyunla ilgili resmi bir görüntü yayınlanabilir ya da yeni bir açıklama gelebilir.

İşte Thor'un düşmanını alt ettiği o oyun sahnesi: