Mortal Kombat 11’in İlk DLCsi Gümbür Gümbür Geliyor

Mortal Kombat 11’in İlk DLCsi Gümbür Gümbür Geliyor

Shang Tsung, birinci olarak Mart ayında oyunculara duyurulmuştu. Büyücü karakter, Cary-Hiroyuki Tagawa tarafından canlandırıldı ve 1995 Mortal Kombat film uyarlamasından sonra rolüne tekrardan kavuştu. Misal formda HBO animasyon serilerinde Spawn karakterini seslendiren Keith David, karakterini MK11’de de seslendirecek. 

Mortal Kombat 11’in İlk DLCsi Gümbür Gümbür Geliyor

Diğer Kombat Pack karakterlerine bakmadan evvel, DLC’ye dahil olmaları, Mortal Kombat 11’in yayınlandıktan sonraki uzun planları hakkında ortaya çıkan bilgileri doğruladı. Spawn karakterinin yaratıcısı Todd McFarlane, Aralık ayında Mortal Kombat 11’de konuk karakter olarak Spawn’ı çıkardı ve oyuncular, oyunun dosyalarında Ash, Terminatör ve Joker için üstü açık referanslar buldular. 

Mortal Kombat 11’in Kombat Pack DLC’si açıklanan 6 karakteri ve her karakter için dış görünüş ve ekipman setleri getirecek. Bunun yanı sıra, mevcut 18 dövüşçü için de dış görünüş ekipmanları gelecek. Kombat Pack, 39.99 dolardan satışa sunulacak veya Mortal Kombat 11’in Premium Edition’u içinde gelecek.  

Fragmanı Aşağıdan İzleyebilirsiniz :