NASCAR Heat 4'ten İlk Resmi Oynanış Videosu Geldi

NASCAR Heat 4’ten İlk Resmi Oynanış Videosu Geldi

704 Games Company, yarış oyunu severlerin yakından takip ettiği NASCAR Heat serisinin yeni oyunu olacak NASCAR Heat 4 için resmi oynanış görüntüsünü yayınladı. Oyunun sahip olduğu çarpıcı grafikleri açık ve net bir biçimde gösteren görüntü, yeni oyunun farklı bir his uyandıracağının da ipucunu veriyor.

Şirketin açıklamasına nazaran paylaşılan resmi oynanış görüntüsü, oyunun erken geliştirme basamağına ilişkin. Yani oyun piyasaya sürüldüğü vakit oyuncuların karşısına daha uygun grafikler, daha uygun mekanikler ve daha gerçekçi bir sürüş tecrübesi çıkacak. Ayrıyeten oyunun Heat 3’e nazaran görsel manada çok daha güzel olması bekleniyor.

NASCAR Heat 4'ten İlk Resmi Oynanış Videosu Geldi

704 Games Company, NASCAR Heat 4’ün ses ve görsel bahislerde çok önemli iyileştirmeler sunacağını söylüyor. Yeterli bir sürüş hissi için kamera açısı son derece kıymetli ve Heat 4, güncellenen kamera açılarıyla oyuncuları gerçek bir yarışın sunacağı aksiyonun içine almayı hedefliyor.

Spor oyunları yıldan yıla güncellenen seriler olduklarından oyuncular iki oyun ortasında büyük geliştirmelerle karşılaşamayabiliyorlar. 704 Games Company ise NASCAR Heat 4’ün sunacağı aksiyon ve grafiklerle, evvelki oyunlara nazaran çok daha uygun olacağını tez ediyor.

İşte NASCAR Heat 4’ün birinci resmi oynanış videosu