Nokia 8110 İçin Yeni Bir WhatsApp Sürümü Yayınlandı

Nokia 8110 İçin Yeni Bir WhatsApp Sürümü Yayınlandı

'Muz telefon' olarak da bilinen Nokia 8110 4G, tahminen de aygıt için yayımlanan en tanınan uygulamalardan birine nihayet kavuşuyor. KaiOS tabanlı enteresan sarı telefonların sahipleri için sonunda WhatsApp'ı kullanmak mümkün oluyor.

Nokia 8110 İçin Yeni Bir WhatsApp Sürümü Yayınlandı

MWC 2018'de ilan edilen Nokia 8110 4G'nin geri dönüşü tartışmaları da berbaberinde getirmişti. Çoğunlukla ikinci bir telefon olarak hedeflenen 8110, nostaljik sebeplerle daha çok yaşlı bir topluluğa hitap etti.

Bununla birlikte, 8110 4G'nin fonksiyonelliği, iOS ve Android platformlarındaki yaygın uygulamaların bulunmaması nedeniyle sonluydu. Aygıt için çıkarılan yeni bir WhatsApp sürümü, satışları arttırmak ismine bir düzenleme olarak düşünülmüş olabilir.

WhatsApp, pek çok gibisi telefon görüşmeleri ve yazılı iletiler için temel bir muhtaçlık. Ve bu aygıtın kullanıcıları, artık ana akıllı telefonlarından vakit zaman uzaklaşma talihine sahip olabilir ve Nokia 8110 4G aygıtını yanlarında taşıyabilirler.

KaiOS'ta esasen mevcut olan öbür uygulamalar ortasında Google Haritalar, Facebook ve Twitter bulunuyor. Artık WhatsApp da Nokia 8110'daki KaiOS mağazasından indirilebilir durumda. Uygulamada yazılı iletileşme ve fotoğraf / görüntü gönderme sıkıntısız çalışıyor lakin aygıt, WhatsApp üzerinden şu anda sesli iletileşme yahut aramaları desteklemiyor.