One Piece: Pirate Warriors 4 Duyuruldu, 2020 Yılında Geliyor

One Piece: Pirate Warriors 4 Duyuruldu, 2020 Yılında Geliyor

Anime dünyasının sevilen serilerinden One Piece'in yeni oyunu Pirate Warriors 4, Bandai Namco Entertainment ve Omega Force tarafından gelen resmi açıklamayla duyuruldu. Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition üzere oyunların da tanıtıldığı Anime Expo 2019'da tanıtılan oyun, 2020 yılında oyuncuların beğenisine sunulacak.

One Piece: Pirate Warriors 4 Duyuruldu, 2020 Yılında Geliyor

One Piece'te bulunan birçok kıssayı ve kısmı barındıracak olan Pirate Warriors 4, serinin evvelki oyunu olan World Seeker'dan kıssanın ve karakterin ele alınması tarafında hayli farklı olacak. Oyun hakkındaki ayrıntılar şimdi aşikâr olmuş değil ancak yine de One Piece: Pirate Warriors 4'ün yayınlanan birinci trailer'ına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için geliştirilen One Piece: Pirate Warriors 4'ün eski kuşak konsollara rastgele bir halde dayanak verip vermeyeceği ise şu an için meçhul durumda. 2020 yılında oynanabilir hâle geleceği söylenen oyun hakkında net bir tarih henüz verilmiş değil. 

Anime tutkunlarının merakla beklediği oyun hakkında elimizde olan bilgiler şimdi bu kadar. One Piece: Pirate Warriors 4 hakkında yeni bir görüntü yahut bilgi ortaya çıktığında sizlerle paylaşıyor olacağız.