One Punch Man’in Oyunu Duyuruldu

One Punch Man’in Oyunu Duyuruldu

One Punch Man, Saitama isimli ana karakterimizin canı çok sıkılan bir kahraman olarak yaptıklarını anlatıyor. Birinci olarak Webcomic olan, daha sonra manga ve animeye de mevzu olan karakterin olayı muhakkaktır: Bir tane vurduğunda birçok boşa gitmekte, düşmanları çabucak etkisiz hale gelmektedir. Özünde bitmek bilmeyen Shonen mangaları başa alan seride Saitama, rakibi olmadığı için inanılmaz sıkılmaktadır. Saçlarını kahramanlık yolunda döken ve kelliğine biraz takıntılı olan Saitama reyiz, “sen vurursun dikiş atarlar, ben vurursam toprak atarlar.” düsturunun beden bulmuş halidir. 

One Punch Man’in Oyunu Duyuruldu

Bandai Namco, epey tanınan olan karakteri, One Punch Man: A Hero Nobody Knows isimli yapıtta bir aksiyon dövüş oyunu kahramanı haline getiriyor. Oyun, PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayara çıkacak. Firmadan gelen açıklamaya nazaran oyunda 3’e 3 dövüşler yapacak, düşmanları alt etmeye çalışacağız. Oyuncular, Saitama’nın yanında Genos, Hellish Blizzard, Sonic ve Mumen Rider (Ehliyetsiz Sürücü) üzere karakterleri oynayabilecek. 

One Punch Man’in Oyunu Duyuruldu

Oyunu Spike Chunsoft geliştirecek, oyunda 1 yahut 2 oyuncu oynayabilecek. Seslendirmelerin Japonca yapılacağı oyunda ne yazık ki Türkçe altyazı seçeneği yok. 

Oyunun tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz.