Oyun Önerisi: Haftanın En Dikkat Çekici 5 Android Oyunu

Oyun Önerisi: Haftanın En Dikkat Çekici 5 Android Oyunu

Artık her hafta oyun ve uygulama tavsiyelerimizle akıllı telefon kullanıcılarını seçim kederinden kurtaracak ve yeni özellikleri keşfetmenizi, teknolojiyi deneyimlemenizi sağlayacağız.

Bu hafta Google Play Store'da dikkatleri üzerine çeken oyunlardan 5 adedini sizin için belirledik.

Citytopia:

Atari Inc. tarafından geliştirilen Citytopia, yeni bir kent yönetme oyunu. PC platformundaki Cities: Skylines ile benzeri bir tecrübe sunan oyun şimdi epey yeni olduğu için çok fazla değerlendirmesi yok, fakat olanlar da olumlu.

Shop Titans:

Küçük bir kasabada dükkan açıp savaş ekipmanları ve silahlar üreteceğiniz oyunda, zindanlarda saklanan canavarlara karşı kahramanlara ekipman üretiyorsunuz. Orta çağ usulünde bir satış oyunu olan Shop Titans, oynaması fiyatsız olarak indirilmeye sunulmuş durumda.

Delicious World:

Farklı bir yemek yapma oyunu olan Delicious World, oyuncularına farklı basamaklarda daima yeni tarifler öğrenme imkanı sunuyor. Eğlenirken gerçek hayatta mutfağa girip deneyebileceğiniz lezzetti tarifler öğreniyorsunuz.

Nonstop Knight 2:

Oyun Önerisi: Haftanın En Dikkat Çekici 5 Android Oyunu

Aksiyon RPG cinsindeki Nonstop Knight'ın ikinci oyunu Nonstop Knight 2, arkadaşlarınızla çok oyunculu oynama imkanıyla birlikte geliyor. İndirmesi ve oynaması fiyatsız olan oyun, ek satın alımlar sunuyor.

Stranger Things 3: The Game

Netflix'in tanınan dizisi Stranger Things'in 3. dönemi yakın vakitte yayınlanmıştı. Dizinin akıllı telefonlara özel bu oyunu ise yeni döneme uygun olacak biçimde güncellendi. 80'li ve 90'lı yılların 8-bit oyunlarından esinlenen bu üretimde, diziyi aratmayan bir kıssa akışı var.

Android aygıtlar için haftalık oyun listemizin sonuna geldik. Önümüzdeki hafta görüşmek üzere 🙂