Oyuncular: Cyberpunk 2077'de ‘Nefes Kesici’ Başarımı Olsun

Oyuncular: Cyberpunk 2077’de ‘Nefes Kesici’ Başarımı Olsun

Oyunseverler tarafından merakla beklenen E3 2019 aktiflikleri bitti. Hususun takipçileri ne kadar tatmin oldular bilinmez lakin aktifliklerin yarattığı heyecan, en azından Cyberpunk 2077 için devam ediyor. Cyberpunk 2077'nin tanıtımı sırasında oyunda bulunan ana karakterlerden birisi Johnny Silverhand'di ve bu karakter, Keanu Reeves tarafından canlandırılmıştı. Reeves sahneye çıktıktan sonra bir hayranı “Nefes kesicisin.” diye bağırdı. Bunu duyan Reeves'te birebir coşkuyla birebir cümleleri kurduktan sonra Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihini ilan etti. Fakat oyunseverler, yaşanan bu hoş anların unutulmasını istemiyorlar.

Oyuncular: Cyberpunk 2077'de ‘Nefes Kesici’ Başarımı Olsun

İlk olarak Skill Up ismini kullanan bir YouTuber, bu olayı hatırlattı. Skill Up, oyunun tamamını bitirenlere bir zafer anısı olarak 'Nefes kesicisin' temalı bir muvaffakiyetim verilmesini istiyordu. Bu tweet binden fazla retweet ve etkileşim aldı. İşte o tweet;

Bu tweeti gören bir Reddit kullanıcısı ise bu olayı Reddit platformuna taşıdı. Mevzu, burada da çok büyük bir ilgi gördü. İşte o bahis;

Oyuncular: Cyberpunk 2077'de ‘Nefes Kesici’ Başarımı Olsun

Tüm bunların devamında bir de Change.org aracılığıyla bir kampanya başlatıldı. Amaç 10 bin imzaydı ve neredeyse imzalar tamamlanmak üzere. Şayet imza vermek isterseniz kampanyaya burada bulunan ilişkiyi kullanarak erişebilirsiniz.

Oyuncular: Cyberpunk 2077'de ‘Nefes Kesici’ Başarımı Olsun

Konuyla ilgili olarak CD Projekt cephesinden bir açıklama gelmedi. Lakin şirketin bu isteği gerçekleştirmesi olağan görünüyor. Bununla ilgili olarak tahminen önümüzdeki günlerde yeni bir gelişme yaşanabilir ve CD Projekt, oyunseverlerin isteklerini yerine getirebilir.