PlayStation Plus Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Pek çok oyunsever tarafından tercih edilen oyun konsolu PlayStation, Plus olarak isimlendirilen abonelik sistemi dahilinde kullancılarına aylık olarak fiyatsız oyun oynama imkanı sunuyor. Her ay değişen bu oyunlar, kimi vakit en bilindik oyunlar olabiliyorken kimi vakitse popülerliği biraz daha az olan oyunlar oluyor. Temmuz ayının yaklaşmasıyla birlikte Sony'nin abonelik sistemi dahilinde kullanıcılarına bir aylığına fiyatsız sunacağı oyunlar aşikâr oldu. Gelin o oyunlara yakından bakalım;

  • Steam Yaz İndirimleri'nde 10 TL ve 20 TL altına satın alabileceğiniz en uygun oyunları görmek için tıklayınız.

PlayStation Plus Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Horizon Chase Turbo

PlayStation Plus Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Oyun, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmesine karşın sahip olduğu 90'lar teması nedeniyle konsol sahipleri tarafından ziyadesiyle sevildi. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Horizon Chase Turbo'yu 5 Ağustos'a kadar fiyatsız olarak oynayabilirsiniz. Elbette bu oyunu fiyatsız olarak oynamak için bir PlayStation Plus aboneliğinizin olması gerektiğini unutmayın.

  • Not: Bu oyunun bilgisayar sürümü de bulunuyor. Yaz indirimlerinin devam ettiği Steam'den de erişebileceğiniz oyun şu an için yüzde 40 oranında indirimli ve fiyatı 20 TL. Bu oyunu bilgisayarınızdan oynamak isterseniz burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Pro Evolution Soccer 2019

PlayStation Plus Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sony'nin temmuz ayı boyunca fiyatsız sunacağı oyunlarından bir başkası ise PES 2019. PlayStation sahiplerinin büyük oranda sahip oldukları bu futbol oyunu da temmuz ayında fiyatsız olarak oynanabilecek.

Bu oyunlara sahip olabilmeniz için bir PlayStation Plus aboneliğine sahip olmanız gerektiğini belirtmiştik. Şayet bir PlayStation 4 oyun konsolunuz varsa ve PlayStation Plus abonesi olmak istiyorsanız, konsolunuzda bulunan PlayStation Store'a erişmeniz gerekmektedir. Yalnızca 1 aylık abonelik satın almak isterseniz 23.99 TL, 3 aylık abonelik isterseniz 74.99 TL ve 6 aylık abonelikse 179.99 TL olarak etiketlendirilmiş durumda. Tercih edeceğiniz abonelik çeşidine sahip olduktan sonra bu oyunları 5 Ağustos'a kadar fiyatsız olarak oynayabilirsiniz.