Rocket League’e Kara Şimşek Temalı Araba Paketi Geliyor

Rocket League’e Kara Şimşek Temalı Araba Paketi Geliyor

Rocket League’in neredeyse tüm dönemi boyunca devam eden Radical Summer, şimdi bitmiş değil ve yakın vakitte aktifliğin üçüncü etabına geçilecek. Üçüncü basamakla birlikte 80’lerde efsaneleşmiş figürlerin eklenti paketleri satışa sunulacak. Bahsi geçen etap, 22 Temmuz’da oyuncularla buluşacak ve 12 Ağustos’a kadar devam edecek. Etapla ilgili tüm ayrıntılar şimdi paylaşılmadı lakin geleceği kesin olarak bilinen bir otomobil var.

“The Knight Rider Car Pack” isimli eklenti paketi, 22 Temmuz’da üçüncü etap başlığı vakit oyun içinde kullanılabilir hâle gelecek. 4,20 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan bu eklenti paketi, Kara Şimşek dizisinin ikonik otomobilini içerecek. Tıpkı vakitte Psyonix’in yaptığı duyuruda birkaç tane aksesuar da bulunacağı belirtildi.

Rocket League’e Kara Şimşek Temalı Araba Paketi Geliyor

Aşama, büsbütün 80’ler televizyonlarıyla ilgili olduğu için oyuna gelen eklentiler, Kara Şimşek ile sonlu kalmayacak. Tıpkı vakitte Voltron Legendary Defender ve WWE ile alakalı eşyalar da tanıtılacak lakin ne vakit olacağı kesin olarak bilinmiyor. Rocket League’i bir müddettir oynayan oyuncular, oyuna daha evvel de birkaç kere WWE temalı eşyalar eklendiğini hatırlıyorlardır.

Gelelim yeni etapla birlikte gelen hudutlu müddetli oyun moduna. Yeni oyun modu, 2v2 nizamında oynanacak ve olağan maçlarda kullanılan top yerine bir plaj topu kullanılacak. Plaj topu, oyun içerisinde falso alacak ve süzülecek. Yani olağan toptan hayli farklı bir mekaniğe sahip olacak. Yeni oyun modunun tanıtıldığı toplumsal medya paylaşımına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Radical Summer, Rocket League’in 11. dönemi dâhilinde gerçekleştiriliyor. Bu ortada 11. dönemin bitiş tarihi şimdilik açıklanmamış durumda lakin Psyonix’in genel olarak dönem düzenlemelerine bakılırsa yeni dönemin Eylül ayında bitmesi bekleniyor.