Samsung, Dahili E-posta Uygulamasını Tamamıyla Değiştiriyor

Samsung, Dahili E-posta Uygulamasını Tamamıyla Değiştiriyor

Bir kaç ay evvel Samsung akıllı telefon kullanıcılarının birçok, Google'dan değişik bir mail aldılar. Google, Samsung'un e-posta uygulamasından kullanıcıların Gmail bilgilerine yetkisiz erişim olduğunu söylüyordu. Kullanıcıların anlayamadıkları kelam konusu e-posta ile ilgili Samsung da bir açıklama yapmış, uygulamadaki bir yanılgıdan ötürü bu türlü bir e-posta aldıklarını duyurmuştu.

İddialara nazaran Samsung, İngiltere'de yeni bir markanın patenti için müracaatta bulundu. Kelam konusu müracaat, akıllı telefon ve tabletlerde kullanılacak yeni bir e-posta uygulamasıyla ilgili. Hatta Samsung'un bu yeni uygulamasının ismi bile muhakkak olmuş durumda; “Email Plus”.

Samsung, Dahili E-posta Uygulamasını Tamamıyla Değiştiriyor

Anlaşılan o ki Samsung; kullanıcılarına hem yeni hem de daha inançlı bir e-posta uygulaması sunmak için çalışmalarını başlatmış durumda. Ayrıyeten şirket, bu marka hakkı için rastgele bir açıklama yapmadı. Uygulamayla ilgili de rastgele bir sır vermedi ve uygulamanın ne vakit piyasaya sürüleceği bilinmiyor. Fakat Samsung'un önümüzdeki ay lansman yapacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note10'da bu uygulama kullanılabilir. Bunu öğrenmek içinse biraz daha beklememiz gerekiyor.

Samsung'un e-posta uygulaması Google Play Store'da bulunuyor lakin bu uygulama yalnızca Samsung'un modellerinde çalışıyor. Uygulamayı aşağıda bulunan bağlantıdan indirebilirsiniz.