GoT'un Yeni Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı

GoT’un Yeni Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı

George R R Martin’in Buz ve Ateşin Müziği serisinden uyarlanan HBO imali Game of Thrones, büyük bir marka haline geldi. Yakın vakitte televizyondaki seyahati (şimdilik) sona eren serinin yeni bir taşınabilir oyunu çıkacak.

Android ve iOS telefonlardan oynanabilecek olan Game of Thrones: Beyond The Wall isimli oyun, tanınan diziden birkaç asır öncesinde geçecek. Öykü, Lord Commander Brynden Rivers yani Bloodraven yahut Üç Gözlü Kuzgun olarak bilinen kişinin Duvar’ın ardını keşfettikten sonra kaybolduğu noktada başlayacak.

GoT'un Yeni Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı

Beyond The Wall, görünüşe nazaran bir 'tur bazlı strateji' oyunu olacak. Sevdiğimiz karakterleri bir ortaya getirecek, savaş taktikleri yapacak ve savaşları kazanmaya çalışacağız. İkonik karakterlerin her biri kendi özel yeteneklerine sahip olacak Bu sayede savaşların seyrini değiştirmeye çalışacağız. Oyunda ilerledikçe Known World’ün dört bir yanından karakterler toplayacak ve takımımızı genişleteceğiz. Oyun fiyatsız olacak, oyun içi satın almaları destekleyecek.

Oyuna şu anda kendi resmi internet sitesinden, Google Play’den ve App Store’dan önkayıt yaptırılabiliyor. Önkayıt yaptıranlara oyun içinde çeşitli armağanlar verilecek. Aşağıdaki görüntüde oyunun oynanışını görebilirsiniz.