Samsung, Galaxy Fold'un Ekran Sorunlarını Nihayet Düzeltti

Samsung, Galaxy Fold’un Ekran Sorunlarını Nihayet Düzeltti

Nisan ayında katlanabilir telefonu Galaxy Fold'un çıkışını meçhul bir tarihe erteleyen Samsung, telefonunun ekranında önemli düşünceler çekiyordu. Bloomberg'ün kimi kaynakları, Samsung'un uygun tahlili nihayet bulduğuna dair haberler yayınladı. Daha da kesin olmamız gerekirse Samsung, ekranlara daha büyük muhafaza sinemaları ekleyerek çıkarılmasını imkansız hale getirecek.

Menteşelerin de büyük sorunlar çıkarttığı Samsung Galaxy Fold'da bu probleme da el atıldı. Mayıs ayının sonunda, bu problemlere tahlil üretildiğini argüman eden haberlerden sonra Samsung Galaxy Fold'un geleceğine dair net bir bilgiyle karşı karşıya olabiliriz.

Samsung, Galaxy Fold'un Ekran Sorunlarını Nihayet Düzeltti

Kaynakların açıklamalarına nazaran Samsung, tahlili bulmuş olsa da şu an için bataryalar ve ekranlar üzere yeni bileşenlerin sevkiyatına başlamadı. Bu sebeple Samsung taşınabilir kısım lideri DJ Koh'un Galaxy Note10 etkinliğinde Galaxy Fold ile ilgili yeni açıklamalar yapacağı düşünülüyor.

Samsung, Galaxy Fold'un lansmanını büyük bir gürültüyle gerçekleştirmiş ve akıllı telefon dalının tüm dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştı.

Son vakitlerde Samsung CEO'sunun 'utanç verici' Samsung Galaxy Fold sürecinin sorumlusu olarak kendisini göstermesi ve hazır olmayan bir aygıtı satışa sunmasının akabinde Samsung'un çok daha sade bir sunum yapması bekleniyor.