Samsung Galaxy M30s Geekbench Testlerinde Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M30s Geekbench Testlerinde Ortaya Çıktı

Samsung'un geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Galaxy M30'un, yeni bir versiyonunu geliştirdiği söz ediliyor. SM-M307F olarak kodlanan bu model Samsung Galaxy M30s olarak karşımıza çıkacak ve mevcut sürüme nazaran biraz daha güçlendirilmiş bir donanımsal yapıya sahip. Geekbench'te ortaya çıkan aygıtın geliştirilme sürecinin sona yaklaştığı ve tanıtılmaya hazır hale geldiğini söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy M30s Geekbench Testlerinde Ortaya Çıktı

Test sonuçlarına nazaran Galaxy M30s'in en azınan bir sürümü 4GB RAM'e sahip olacak. Galaxy M30, Android 8.1 Oreo ile piyasaya sürülmüş olmasına karşın Galaxy M30s, Android 9 Pie ile yeni sahiplerini bekliyor olacak. 

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Samsung, Galaxy M30s'te daha eski fakat performans açısından hala çok yeterli olan Exynos 9610 yonga setini kullanacak. Bu da Samsung'un Galaxy M30'da aldığı geri dönüşlerin bir sonucu olabilir.

Samsung'un Galaxy M30s'i piyasaya ne vakit süreceği ve fiyatının ne olacağı şimdi bilinmiyor. Samsung'un önümüzdeki aylarda bu akıllı telefonu duyurması bekleniyor. Böylelikle Galaxy M30s ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgi edinmiş olacağız.