Samsung Galaxy Note10 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Samsung Galaxy Note10 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Akıllı telefon kesiminin önderi Samsung, son derece sade ve her şeyi özetleyen bir davetiyeyle birlikte Galaxy Note10 lansman aktifliğini duyurdu. S Pen'in görüldüğü davetiyede S Pen'in altına pozisyonlandırılmış bir kamera lensi de görmek mümkün. Birinci bakışta bir ünlem işaretini anımsatan davetiyede diğer bir ayrıntının bulunmadığını da belirtelim.

Samsung Galaxy Note10 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Şu an için Note10 hakkında bilinenleri kısaca hatırlatmak gerekirse aygıtta Samsung Galaxy S10'da gördüğümüz üzere ekrandaki deliğin içerisine yerleştirilmiş bir kameranın olacağı söyleniyor. Galaxy Note10'un bu kamerayı telefonun sağ üst kısmında değil, merkezinde bulunduracağı da elimize geçen bilgiler ortasında. Bu vakte kadar gelen en büyük söylentilerden biriyse Samsung'un Galaxy Note10'u 6,28 ve 6,75 inç olmak üzere iki farklı boyutta çıkaracak olması. Samsung iki model için de 5G takviyeli sürümler tanıtabileceği için toplamda 4 farklı aygıtın tanıtılması mümkün.

Samsung Galaxy Note10 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Samsung'un Unpacked aktifliğinin odak noktası her ne kadar Galaxy Note10 üzere görünse de aslında akıllarda çok daha büyük bir soru bulunuyor. Tanıtımıyla büyük bir hayran kitlesi edinen lakin çıkışından sonra ekranındaki problemler sebebiyle siparişi durdurulan Galaxy Fold'un bu aktiflikte tekrar duyurulup duyurulmayacağı, şu an için en çok merak edilen hususlar ortasında bulunuyor.

Son olarak geçtiğimiz yaz Galaxy Note9 ile birlikte duyurulan lakin hiçbir haber alınamayan Galaxy Home hoparlörünün de bu aktiflikte ortaya çıkması bekleniyor.

Samsung'un yeni amiral gemisini tanıtacağı ve uzun müddettir beklenen katlanabilir akıllı telefonunu tekrardan tanıtacağı düşünülen Unpacked aktifliği, 7 Ağustos tarihinde, saat 23.00'da, New York'ta yer alan Barclay's Center'da gerçekleşecek. Gelişmeleri yakından takip etmek için bizi takipte kalın.