Samsung Galaxy Note10'un Basın Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10’un Basın Görselleri Ortaya Çıktı

Akıllı telefon bölümü başkanı Samsung, her yıl olduğu üzere bu yıl da Galaxy S akıllı telefon serisinin yeni üyesini tanıttı ve piyasaya sürdü. Artık ise gözler Galaxy Note serisinin yeni üyesine dikildi.

Tanıtım tarihine yaklaşık bir ay kala bugün, Samsung'un Galaxy Note serisinin yeni akıllı telefonu Note10'a ait imajlar ortaya çıktı. İnternet aleminde yayınlanan manzaraların S-Pen ile çizim ve yazı üzere işlerin taşınabilir bir aygıt üzerinden kolaylıkla hâlledilebilmesine imkan tanıyan Note10'un basın imgeleri olduğu iddia ediliyor.

Samsung Galaxy Note10'un Basın Görselleri Ortaya Çıktı

Ortaya çıkan imgeler daha evvelce de bilinen birtakım özellikleri doğruluyor. Ekranının hem altında hem de üstünde ince çerçevelere sahip olan Note10, ekranının üst-orta kısmının içerisinde bir adet ve art tarafında 3 adet kamerayı bünyesinde barındırıyor.

Açığa kavuşan manzaraların yalnızca Galaxy Note10'a ilişkin olması sebebiyle art tarafta yalnızca 3 adet sensör bulunduğu belirtilirken Note10 Pro modelinde sensör sayısında artış olacağı da kaydediliyor. Güç tuşunun aygıtın sol tarafında bulunması ise Samsung'un yıllardır tıpkı olan dizaynında radikal değişimler gerçekleştireceğine işaret ediyor.