Samsung Galaxy Note10'un Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10’un Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung’un tedarik zincirindeki kaynakları sayesinde daha evvel Galaxy akıllı telefonlar hakkında pek çok isabetli sızıntı ortaya çıkarmış olan Ice Universe, Güney Koreli şirketin bir sonraki amiral gemisi Galaxy Note10 için konsept tasarım manzaraları paylaştı.

Samsung’un son birkaç yıldır piyasaya sürmüş olduğu akıllı telefonlar göz önüne alındığında şirketin Galaxy Note modellerini Galaxy S serisine benzeri bir dizaynla piyasaya sürdüğünü söyleyebiliriz. Sızıntıya nazaran bu durum, Galaxy Note10 için geçerli olmayacak.

Samsung Galaxy Note10'un Tasarımı Ortaya Çıktı

Galaxy Note10, bundan evvelki Galaxy Note modellerinin bilakis yatay değil dikey bir art kamera kurulumuna sahip olacak. Üstelik aygıtın sol üst köşesine yaşınan bu art kameralar Huawei P30 Pro’dakine emsal biçimde üçü üst üste, biri yanda olacak.

Samsung, Galaxy Note10 ile birlikte ön kameranın bulunduğu ekran deliğini de değiştiriyor. Galaxy S10 modellerine nazaran daha küçük olacak bu ekran deliği, Galaxy S10’un tersine ekranın köşesinde değil orta-üst kısmında yer alacak.

Samsung Galaxy Note10'un Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung’un Galaxy Note10 için bir ‘Pro’ model piyasaya süreceği savları da devam ediyor. Tasarım noktasında standart Galaxy Note10 ile Galaxy Note10 Pro ortasındaki en büyük fark Galaxy Note10 Pro’nun çift ön kameraya sahip olması üzere duruyor.