Samsung Galaxy Note10'un Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10’un Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Teknoloji devi Samsung, önümüzdeki aylarda yeni amiral gemisi Galaxy Note10'un lansmanını yapmaya hazırlanıyor. Lakin farklı bir halde kaynaklar, bu akıllı telefon modeli için çeşit çeşit söylentiler ortaya attılar. Galaxy Note10'un donanımsal özellikleri az çok muhakkak olduğu için bu bahisteki söylentiler fazla önemsenmese de tasarım konusundaki bilgiler potansiyel kullanıcılar tarafından dikkatle takip edildi.

Aksesuar üreticileri, yeni bir akıllı telefon tanıtılmadan evvel dizaynlarını tamamlamak için akıllı telefon üreticilerinden yeni modellere ilişkin maketler alıyorlar. Bu nedenle bir akıllı telefon daha piyasaya sunulmadan kılıfları depolarda hazırlanmış oluyor. Daha evvel pek çok akıllı telefonun kılıflarını aygıt piyasaya sürülmeden evvel satışa sunmuş olan Olixar, Galaxy Note10 kılıflarını da gizlemek konusunda başarılı olamadı. Çevrimiçi ortamda paylaşılan kılıf görselleri, Galaxy Note10 dizaynını baştan aşağı ortaya çıkarmış oldu.

Samsung Galaxy Note10'un Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Ortaya çıkan bu kılıflara nazaran Samsung Galaxy Note10'lar dikey olarak konumlandırılmış üçlü bir kamera kurulumuna sahip olacak. Ayrıyeten Galaxy Note10 Pro'nun ( üstte, solda) ek sensörleri de dikey olarak yerleştirilmiş durumda. Buna ek olarak Samsung'un Galaxy S8'den beri akıllı telefonlarına eklediği sesli asistan Bixby tuşu, Galaxy Note10'da kaybolacak üzere görünüyor.

Samsung Galaxy Note10'un Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10 için üretilen kılıfların üst ve alt görsellerinde ise Samsung'un kulaklık girişinden vazgeçtiğini görmek mümkün. Akıllı telefonun alt kısmında hoparlör,  S-Pen, mikrofon ve akıllı telefonun USB-C girişi görülebiliyor. 

Bu tasarım, Samsung Galaxy Note10'un genel görünüşü ile ilgili genel bir bilgi verse de, telefonun modelinin kesin olarak bu türlü olacağını söylemek mümkün değil. Kesin bilgilerin yalnızca Samsung cephesinden geleceğini unutmamak gerekiyor.