Selfie Odaklı Xiaomi Mi CC9e'nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Selfie Odaklı Xiaomi Mi CC9e’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Fiyat/performans bakımından ziyadesiyle kullanışlı akıllı telefonlar piyasaya süren Xiaomi, akıllı telefon dalında her geçen gün daha da fazla pazar hissesine sahip olmaya devam ediyor. Bugün Çin'in toplumsal medya platformu Weibo'da ortaya çıkan kimi bilgilere nazaran ise Xiaomi, Mi CC9e model ismine sahip bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor.

Selfie Odaklı Xiaomi Mi CC9e'nin Özellikleri Ortaya Çıktı

M1904F3BC model numarasıyla ortaya çıkan akıllı telefonun özellikleri de belirli oldu. 6,3 inçlik HD+ IPS LCD nokta çentikli ekrana sahip olan Mi CC9e'nin art tarafında 3B dizaynlı bir cam bulunuyor. Gücünü Qualcomm'un Snapdragon 710 yahut 712 yonga setinden alması beklenen akıllı telefon, 32 MP çözünürlüğünde bir ön kameraya sahip olacak.

Selfie Odaklı Xiaomi Mi CC9e'nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Xiaomi'nin orta segmente hitap eden yeni akıllı telefonunun art tarafında; 48 MP, 8 MP ve 13 MP olmak üzere toplam 3 adet kameradan oluşan bir kamera modülünün bulunacağı belirtilirken aygıtın 3.300 mAh bataryayı bünyesinde barındıracağına dair de not düşülüyor. Aygıtın tanıtım tarihi yahut fiyatı hakkında ise ne yazık ki rastgele bir bilgi bulunmuyor.