Tehdit Edilen Oyuncu, Özel Fotoğraflarını Kendi Paylaştı

Tehdit Edilen Oyuncu, Özel Fotoğraflarını Kendi Paylaştı

Çıplak fotoğraflarının internete sızdırılmasıyla tehdit edilen Bella Thorne, çıplak fotoğraflarını şahsen paylaşarak hem kendisini tehdit eden hackerı susturdu hem de ‘gücü tekrardan kazandığını’ tez etti.

Kitap çeşidinde olan ve son 24 saat boyunca çıplak fotoğraflarıyla tehdit edildiği için uyuyamadığını belirten Thorne, fotoğrafları paylaşmasının akabinde artık rahat uyuyabileceğini ve hackerların ellerinde hiçbir koz kalmadığını belirtti.

Tehdit Edilen Oyuncu, Özel Fotoğraflarını Kendi Paylaştı

Son olarak FBI ile temasa geçtiğini de belirten Thorne, hackera ardını kollamasını gereken bir bildiri da bıraktı. Tüm olayın aktarıldığı ve iletinin bulunduğu not ise (sansürlü ve hafifleştirilmiş haliyle) şu formda:

“Bildiğiniz üzere dün her şeyim hacklendi. Son 24 saattir kendi çıplak fotoğraflarımla tehdit ediliyorum. İğrenç hissediyorum. Gözetleniyor üzere hissediyorum. Sadece tek bir insanın görmesini istediğim bir şeyin benden alındığını hissediyorum. Hacker, benim ve öteki ünlülerin çıplak fotoğraflarını bana gönderdi. Burada durmayacak, devam edecek.”

Tehdit Edilen Oyuncu, Özel Fotoğraflarını Kendi Paylaştı

“Uzun vakittir bir erkeğin benim üzerimde üstünlük kurmasına müsaade verdim ve artık canıma tak etti. Şu an bunu ortaya çıkartıyorum zira bu BENİM KARARIM VE ARTIK BENDEN HİÇBİR ŞEY ALAMAYACAKSIN. Bu gece gücü tekrar elime aldığımı bilerek rahat bir halde uyuyabilirim. Hayatımı denetim edemezsin ve hiçbir vakit da denetim edemeyeceksin.”

“Karşınızda (hackerın) beni tehdit ettiği fotoğraflar. Öteki bir deyişle göğüslerim. Buyur. Son 24 saattir kitap tipimde kitabımı kutlamak yerine ağlıyordum. Bu ortada kısa müddet içerisinde FBI kapında olacak. O yüzden gerini kolla.”