UFO Tartışmalarını Alevlendirecek Yeni Video

UFO Tartışmalarını Alevlendirecek Yeni Video

UFO tartışmalarının olmazsa olmazlarından biri, ABD’nin Nevada eyaletinde bulunan 51. Bölge'dir. Bu bölgenin fotoğrafları çok az paylaşılır ve içeride ne olduğu büyük bir zımnilik hususudur. Haliyle de ne vakit bir komplo teorisi olsa, ucundan kıyından 51. Bölge’ye dokunur.

Christian isimli bir adam, serin bir günde oğluyla birlikte tesis yakınlarında fotoğraflar çekti. “Birileri kaldırmadan” görülmeleri için imajları YouTube’a yükleyen adam, 2017 yılından beri tesis etrafında fotoğraf ve görüntü çekimleri yapıyor.

UFO Tartışmalarını Alevlendirecek Yeni Video

Adamın çektiği son görüntü ise hayli tartışma konusu oldu. Çünkü imgelerde garip formlu araçlar, hayli büyük hangarlar ve Tikaboo Zirvesi hava müşahede kulesi göze çarpıyor. İki yıl evvel çatısı ziyan gören hangarın tamir edilmek bir yana daha da makus hale geldiği göze çarpıyor.

Videonun 11. ve 22. dakikalarında ortaya çıkan gizemli bir anomali, UFO’ların varlığına yoruluyor. Christian bu bahiste bir yorum yapmıyor ve bu sessizlik, ABD’nin en gizemli tesislerinden birini görüntülemek için ödenen küçük bir bedel olarak görülüyor.

Webtekno grubu olarak bizim de 51. Bölge ile ilgili yıllar evvel hazırladığımız bir görüntü var. İzlemek isteyenler için görüntüyü çabucak aşağıya bıraktık.