The Division 2 İçin 'Tek Oyunculu Mod' Anketi Yapılıyor

The Division 2 İçin ‘Tek Oyunculu Mod’ Anketi Yapılıyor

Her an her yerden internete erişebildiğimiz şu günlerde en çok oynanan oyunlarda hâliyle internete bağlı oyunlar yani çevrimiçi oyunlar oluyor. Oyuncular, çevrimiçi oyunlarda rakiplerine karşı kıyasıya savaşmanın zevkine varıyorlar.

The Division 2 İçin 'Tek Oyunculu Mod' Anketi Yapılıyor

Ubisoft'un ziyadesiyle beğenilen oyunu Tom Clancy's The Division 2 ise bu doğrultuda çevrimiçi FPS (birinci şahıs vurucu) oyunlarını seven şahısların başından kalkamadığı görüntü oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

The Division 2'nin yönetmeni Julian Gerighty, The Division 2'nin tek oyunculu olarak uyarlanmasına oyuncuların nasıl bir reaksiyon vereceğini merak ettiğini söyledi.

İlk olarak TT Games'in kısım direktörü Tim Spencer'ın resmi Twitter hesabı üzerinden ortaya atılan fikir, Julian Gerighty'ın “Fikirler?” formunda alıntılamasıyla gündemde büyük yer edindi.

Oyuncuların birçoklarından olumlu geri dönüt alınması hâlinde geliştirilecek olan tek oyunculu uyarlamada, ailesini bulmaya çalışan bir Division casusunun başrol olabileceği söyleniyor.

Konuyla ilgili olarak Spencer, “Division serisindeki hiçbir oyunda bir Division casusunun nelerini feda edebileceği ve akıl sıhhati olarak hangi evrelerden geçeceği işlenmedi. Bu düşünüldüğünde sahiden karanlık ve merak uyandırıcı bir husus. Bu türlü bir bahis etrafında inanılmaz öyküler anlatmak mümkün” dedi.