Xbox Game Pass Temmuz Ayı Ücretiz Oyunları Belli Oldu

Xbox Game Pass Temmuz Ayı Ücretiz Oyunları Belli Oldu

Microsoft, Xbox Game Pass abonelerinin temmuz ayı boyunca fiyatsız olarak deneyimleyebilecekleri oyunları resmi olarak açıkladı.

Yapılan duyuruda dikkat çeken bir ayrıntı bulunuyor. Bu ayrıntı, listelenen oyunların kimilerinin yalnızca bilgisayar üzerinde kimilerinin yalnızca konsol kimilerinin da hem bilgisayar hem de konsol üzerinden oynanabiliyor olması.

İşte temmuz ayı boyunca fiyatsız olan oyunlar;

Xbox Game Pass Temmuz Ayı Ücretiz Oyunları Belli Oldu

Bu ay için fiyatsız olan oyunlar ile ilgili olarak bilinmesi gereken öteki bir ayrıntı daha bulunuyor. Bu ayrıntı, oyunların fiyatsız olduğu müddetin birebir olmaması. Bu bahiste belirtilen takvimin takip edilmesi gerekiyor. Microsoft tarafından yapılan açıklamalara nazaran Shadow of War, My Time at Portia ve Undertale, 4 Temmuz prestijiyle fiyatsız olarak sunuluyor. Dead Reasing 4, Blazing Chrome, LEGO City Undercover, Timespinner ve Unavowed ise 11 Temmuz prestijiyle fiyatsız olacak.

Duyurulan oyunlardan Dead Reasing 4, Shadow of War, My Time at Portia ve Blazing Chrome hem Xbox One hem de bilgisayar üzerinden oynanabiliyor. Timespinner, Unavowed ve Undertale yalnızca bilgisayar üzerinden oynanabilirken LEGO City Undercover ise sadee Xbox One üzerinden oynanabiliyor.