Twitch Prime Üyelerine Özel İkinci Apex Legends Kostümü

Twitch Prime Üyelerine Özel İkinci Apex Legends Kostümü

Twitch Prime aboneleri için yeni paketlerini bir hafta evvel yayınlayan Apex Legends, bu paketlerle kullanıcılara yeni kostümler ve skinler sunacak. Geçtiğimiz hafta yayınlanan paketlerin içeriği biraz zayıf olsa da Twitch Prime abonelerine özel kostümlere bir yenisi daha eklendi.

Bangalore için “Dino Dynamo” isimli kostümü yayınlayan Respawn Entertainment, böylelikle Twitch Prime kullanıcıları için yayınlanan ikinci kostümü duyurmuş oldu. Twitch Prime üyeleri için yeni kostümler de önümüzdeki haftalarda yayınlanıyor olacak.

Apex Legends'ın resmi Twitter hesabından yayınlanan görüntü ile duyurulan Dino Dynamo kostümü, Bangalore'un her zamanki görünüşünü korurken eklenen kolay görünümlü dinozor çizimleriyle değişik bir dizayna kavuşmuş. Parlak sarı ve yeşil renklerin hâkim olduğu kostüm, hayli dikkat alımlı bir görünüşe sahip.

Twitch Prime Üyelerine Özel İkinci Apex Legends Kostümü

Daha evvel Wattson için ve son olarak Bangalore için yayınlanan Twitch Prime'a özel kostümlere buradan ulaşabilirsiniz. Doğal bu kostümleri hesabınıza aktarabilmek için Twitch Prime üyeliğinizin olması kaide. Twitch Prime, Türkiye'den abone olmak isteyen kullanıcılara birinci 7 gün boyunca fiyatsız hizmet sunarken abonelik, bu müddet sonrasında birinci 6 ay için aylık 2,99 dolar ve daha sonrası için 5,99 dolar olarak fiyatlandırılıyor.