Vivo, MWC 2019 Etkinlikleri İçin Yeni Bir Poster Hazırladı

Vivo, MWC 2019 Etkinlikleri İçin Yeni Bir Poster Hazırladı

26 milyonluk nüfusuyla Çin'in en büyük kenti ve ticaret merkezlerinden de bir tanesi olan Şanghay, önümüzdeki hafta büyük bir aktifliğe konut sahipliği yapacak. Taşınabilir Dünya Kongresi (MWC) kapsamında akıllı telefon üreticileri ve telekomünikasyon şirketleri yeni teknolojilerini duyuracaklar. 26 Haziran'da başlayıp 2 gün sürecek olan etkinlikler bu yıl özellikle 5G teknolojilerini, yapay zekayı ve mesken otomasyonlarını husus edinecek. Hal bu türlü olunca akıllı telefon üreticileri adeta 5G teknolojisi konusunda birbirleriyle yarışacaklar.

MWC 2019 aktifliklerine katılacak olan şirketlerden bir tanesi de 2009 yılında Çin'de kurulan akıllı telefon üreticisi Vivo. Şirket, bu aktiflikleri ziyadesiyle ciddiye aldığını bir poster ile gösterdi. 'Give me 5!” (Çak bir 5'lik!) sloganıyla hazırlanan bu poster, Vivo'nun 5G teknolojisiyle ilgili birtakım planlarının olduğu ortaya koyuyor. İşte o poster;

Vivo, MWC 2019 Etkinlikleri İçin Yeni Bir Poster Hazırladı

Vivo, daha evvel yapmış olduğu açıklamalarda zati 5G teknolojisini destekleyen bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını resmen onaylamış, bu model için 2020 yılını göstermişti. Fakat şirketin hazırlamış olduğu bu poster, 5G telefon modeli için planlarda bir değişiklik mi olduğu sorusunu akıllara getiriyor. 

Vivo yetkilileri bahisle ilgili rastgele bir açıklama yapmazken bu posterin hakikaten 5G takviyeli bir akıllı telefon modeli ile mi ilgili olduğu yoksa Vivo'nun herkesi zıt köşeye yatıracak 5G takviyeli yeni bir teknoloji ya da eser ile mi ilgili olduğu netleşmiş değil. Bunu öğrenmemiz için 26 Haziran'da başlayacak olan aktiflikleri beklememiz gerekiyor.