Xiaomi CC9'un Arkası Kanlı Canlı Görüntülendi (Fotoğraf)

Xiaomi CC9’un Arkası Kanlı Canlı Görüntülendi (Fotoğraf)

Son günlerde ismi sık sık gündeme gelen Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin duyurmaya hazırlandığı ve bayağı bir argümanlı olduğu CC9 akıllı telefonu için son kullanıcı tarafında da beklentiler epeyce yüksek. Bugün internet ortamında yayınlanan bir fotoğraf ise daha Xiaomi duyurusunu yapmadan cihazın tasarımını gerçek fotoğraflarla gözler önüne serdi.

Xiaomi CC9'un Arkası Kanlı Canlı Görüntülendi (Fotoğraf)

Tam 2 gün sonra 2 Temmuz tarihinde Xiaomi tarafından gerçekleştirilecek bir aktiflik ile tanıtılacak olan CC9'un ortaya çıkan fotoğrafı, aygıtın art tarafında cam bir kaplamanın kullanıldığını gösteriyor. Aygıtın 48 MP, 32 MP ve 12 MP çözünürlüğündeki kameralarının altında bir parmak izi okuyucunun bulunmamasıyla da CC9'un ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip olacağı katılık kazanmış oluyor.

Xiaomi CC9'un Arkası Kanlı Canlı Görüntülendi (Fotoğraf)

Gücünü Qualcomm'un Snapdragon 712 yonga setinden alan ve “Muhteşem” olarak nitelendirilen akıllı telefonda 4.000 mAh kapasiteli bir batarya bulunacak. 8 farklı renk seçeneğiyle tanıtılacağı bilgisi bulunan Xiaomi CC9'un yurt dışı satış fiyatının ise 2.300 TL dolaylarında seyredeceği kestirim ediliyor.