Yeni Darksiders Oyunu E3 2019'da Ortaya Çıkacak

Yeni Darksiders Oyunu E3 2019’da Ortaya Çıkacak

Darksiders 3, geçtiğimiz Kasım ayında piyasaya sürüldü ve oyun hem olumlu hem olumsuz tenkitler alırken oyunun hayranları, yazgısı kesin olarak aşikâr olmayan bir oyunu görmekten pek memnun değillerdi. Son haberlere nazaran yepisyeni bir Darksiders oyunu E3 2019’da duyurulacak.

Yeni Darksiders oyununun varlığı, E3 Coliseum panel listesinin yayımlanmasıyla ortaya çıktı. Yayımlanan bu listede oyun dünyasının birçok kıymetli ismi tarafından paneller düzenlenecek. Bu kıymetli isimlerin ortasında THQ Nordic de yer alıyor. E3 Coliseum sitesinde yer alan açıklamaya bakacak olursak THQ Nordic, E3’de yeni bir Darksiders oyununu duyuracak.

Yeni Darksiders Oyunu E3 2019'da Ortaya Çıkacak

13 Haziran 2019 Pazartesi, TSİ 20.30 sıralarında başlayacak olan panelin ismi Darksiders: Action Adventure Evolved olacak. Panelin açıklama kısmında ise yeni bir Darksiders ile ilgili ipuçları bulunuyor:

“Darksiders kozmosunun başlangıcı ve gelecekte nereye yöneleceğini irdeleme. Bu panel seriyi yeni bir istikamete çekecek olan yeni Darksiders oyununun E3 2019 duyurusu ile tıpkı vakitte gerçekleşecek.”

Yeni Darksiders oyunun isminin Darksiders: Genesis olabileceği konuşuluyor ancak bu kesin bir bilgi değil. E3’de duyurulduktan sonra oyunun hangi platformlara çıkacağını, neler getireceğini net olarak konuşabileceğiz.