Yeni LG W10, Bir Kez Daha Görüntülendi

Yeni LG W10, Bir Kez Daha Görüntülendi

Akıllı telefon üreticileri ortasındaki rekabet sürat kesmeden devam ediyor. Şirketler sayısız telefon modeli çıkarıyorlar ve akıllı telefon dalını yakından takip etmek isteyen potansiyel müşteriler bu sürate yetişemiyorlar. Yeni bir telefon modeli haberi de LG'den geldi. LG'nin, önümüzdeki günlerde Hindistan'da duyuracağı yeni uygun fiyatlı akıllı telefon modeli LG W10, bir kere daha görüntülendi. İşte LG W10;

Yeni LG W10, Bir Kez Daha Görüntülendi

LG'nin yeni W10 modelinin bugüne kadar ortaya çıkan teknik özelliklerine yakından  bakacak olursak; her şeyden evvel LG, W serisi olarak bu telefonları piyasaya sürecek ve bu modelin sınıfının en düşük üyesinin olacağını söylemek mümkün görünüyor. Çift art kemaraya sahip olan LG W10, 8 çekirdekli ve 2.0 GHz hızında MediaTek Helio 12nm işlemciye sahip olacak. Bununla birlikte W10, 4.000 mAh batarya kapasitesine sahip olacak ve LG'nin Boombox hoparlör teknolojisini bünyesinde barındıracak. 

Teknik ayrıntıları şimdilik ziyadesiyle sonlu olan LG W10'un fiyatı ise 140 dolar (yaklaşık 820 TL) olacağı belirtildi. Bu fiyatlandırma elbette Hindistan için belirlenmiş olduğundan, LG W10'un başka ülke ve bilhassa de Türkiye fiyatının ne olacağı bilinmiyor. LG'nin bu uygun fiyatlı akıllı telefonunun tüm ayrıntılarını ve net fiyatını öğrenebilmemiz için, şirketin Hindistan'da yapacağı aktiflikleri beklememiz gerekiyor.