2030'dan Geldiğini Söyleyen Noah’ın Kim Olduğu Ortaya Çıktı

2030’dan Geldiğini Söyleyen Noah’ın Kim Olduğu Ortaya Çıktı

2030 yılından geldiğini söyleyerek kimi kehanetlerde bulunan, mecmua ve gazete modülleriyle kendisini ispat etmeye çalışan ve kehanetleri de tutan Noah'ın kim olduğu ortaya çıktı. 16 yaşında olan bu gencin ismi Denis Bel. En azından biz, onu bundan sonra bu isimle anacağız.

'Gerçekleşecek' argümanlarıyla pek çok sefer toplumsal medya ve haberlere bahis olan, yürekli tezleriyle dikkat çeken Noah, on yıl içerisinde ufoların kabul edileceği, insanlara çip takılacağı, Trump'ın yine ABD Lideri olacağı ve insansı bir robotun tüm dünyada protestolara neden olacağını söyleyen Noah, tutturduğu kehanetlerle dikkatleri üzerine çekmiş olsa da gelin bu olayın iç yüzünde ne olduğuna bakalım.

2030'dan Geldiğini Söyleyen Noah’ın Kim Olduğu Ortaya Çıktı

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Noah, yaptığı açıklamaları daha öncede kehanet görüntülerini paylaştığı YouTube kanalı, ApexTV'den paylaştı. Kelamlarına “Bu görüntüyü çektiğime inanamıyorum. Çok uzun vakit oldu ve artık her şeyi açıklamanın vakti geldi.” diyerek başlayan Noah, “Herkese merhaba, adım Denis ve ben vakit yolcusu Noah'ım” diyerek sözlerine devam etti.

Gelinen süreçle ilgili ufak bir açıklama yapan Noah, bugüne dek pek çok kehanet paylaştığını ve bu kehanetlerin gerçekleştiğini söyledi. Her geçen gün biraz daha tanınan olduğunu söyleyen Noah, bu popülerliğin artık denetimden çıktığını düşünüyor. Hatta öyleki Noah, neredeyse her gün yeni bir vefat tehdidi alıyor ve artık bu duruma dayanamıyor.

Sürecin 2014 yılında başladığını tabir eden Noah, ApexTV isimli YouTube kanalıyla bir muahede yaptığını ve bu muahede kapsamında gelecekten geldiğini tabir etti. Kanalın hem kendi hem de ailesinin gerçek kimliğini sonsuza dek gizleyeceğine dair bir muahede istediğini söyleyen Noah, aslında gelecekten gelmediğini tabir etti.

2030'dan Geldiğini Söyleyen Noah’ın Kim Olduğu Ortaya Çıktı

Üzerine büyük bir yük bindiğini söyleyen Denis Bel; artık bu yükü kaldıramadığını ve vefat tehditlerinin hem kendisi hem de ailesi için bir risk haline geldiğini düşündüğünü, artık Noah olmak istemediğini ve bu yüzden gerçeği anlatma kararı aldığını söyledi. 

16 yaşındaki genç bundan sonraki hayatına Denis ismiyle ve bir YouTuber olarak devam edecek. İlerleyen günlerde genci nelerin beklediği ise şimdi bilinmiyor.

Noah bu açıklamaları tekrar YouTube üzerinden yaptı. ApexTV kanalı üzerinden yayınlanan görüntü ise, nedeni bilinmeyen bir formda YouTube'dan kaldırıldı. Görüntünün tekrar yayınlanıp yayınlanmayacağı ise şimdi bilinmiyor.