3500 Yılından Geldiğini Söyleyen Kadından Şok Edici Açıklama

3500 Yılından Geldiğini Söyleyen Kadından Şok Edici Açıklama

Dünya genelinde tartışılan ve haklarında farklı söylentilerin olduğu bahisler bulunuyor. Bunlar uzaylılar ve vakitte seyahat. Geçtiğimiz periyotlarda gelecekten geldiğini söyleyen beşerlerle karşılaşmıştık. Hatta bunlardan sonuncusu Noah oldu ve işin sonunda bu türlü bir durumun olmadığı anlaşıldı. Bu defa gelecekten geldiğini söyleyen kişi ise çok daha farklı bir yaklaşım sergiliyor.

Gelecekten geldiğini söyleyen kişinin ismi Mary, hangi ülkeden olduğu bilinmiyor. Mary; 3500 yılından geldiğini, vakitte seyahat yaptığını, uzaylılar tarafından rehin alındığını ve bir uzaylıdan gebe olduğunu söylüyor. Üstelik Mary'nin elinde bir de ultrason imgesi var.

3500 Yılından Geldiğini Söyleyen Kadından Şok Edici Açıklama

YouTube'da 8 dakikalık bir görüntü yayınlayan Mary, kimliğini gizlemek için yüzünü görüntü boyunca gizliyor. Her şeyin 18 yaşında Paris'te başladığını anlatan Mary, o periyotlarda bir üniversitesinin kimya kısmında olduğunu açıklıyor. Savlarına nazaran Mary, üniversitede gizemli bir oda keşfediyor ve bu odada bir vakit makinesi bulunuyor. Daha sonra Mary, bu vakit makinesi için üniversite bünyesinde çalışmaya başlıyor ve hayatı değişiyor. 20 kişilik bir grubun içerisinde alınan Mary, 3500 yılına kadar vakit seyahatine çıkıyor ve o yıllarda bir savaşın çıktığını, bu savaş sırasında uzaylılara esir düştüğünü belirtiyor. 

Yaşadıklarını genel sınırlarıyla anlatan bayan, ayrıntılara girmek istemediğini zira yaşadıkları acının tanımının olmadığını, birtakım deneylere, aşağılamalara ve azaplara maruz kaldığını söylüyor. Radyoaktif unsur ve manyetik dalgalar nedeniyle geri dönemediklerini söyleyen bayanın en dikkat alımlı tezi ise bir uzaylıdan gebe kaldığını söylemesi. Mary, 5 ay sonra yarı insan yarı uzaylı bir bebeği dünyaya getireceğini söylüyor ve elindeki ultrason sonucunu gösteriyor.

3500 Yılından Geldiğini Söyleyen Kadından Şok Edici Açıklama

Mary isimli bu bayanın görüntüsü, gelecekten geldiğini söyleyerek kimi kehanetlerde bulunan Noah'ın tanınan edildiği YouTube kanalı ApexTV'de yayınlandı. Buda, Mary'nin sonunun da Noah'ınkine benzeyeceğinin düşünülmesine neden oluyor. İlerleyen periyotlarda, bu olayın aslının ne olduğu ortaya çıkacaktır.

ApexTV'de yayınlanan o görüntüyü çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz