48 MP Kameralı Xiaomi Mi A3 FCC'de Görüntülendi

48 MP Kameralı Xiaomi Mi A3 FCC’de Görüntülendi

Xiaomi'nin orta düzey telefonlarının bulunduğu Mi A serisi, önümüzdeki haftalarda yeni üyelerine kavuşacak. Xiaomi Mi A3 ile ilgili söylentiler son vakitlerde epey arttı ve son olarak aygıt FCC onayından geçti. 48 MP kamerasıyla dikkat çeken Mi A3, Mi CC9 ve Mi CC9e modellerini baz alacak.

48 MP Kameralı Xiaomi Mi A3 FCC'de Görüntülendi

Serinin başka modelleri üzere Android One projesine dahil olacağı bilinen Mi A3'e ilişkin olduğu argüman edilen bu görsel de aygıtın Mi CC9 ile benzerlik taşıyacağı söylentilerini önemli derecede güçlendiriyor. Benzeri formda Mi CC9e modelinin de Mi A3 Lite ismiyle satışa çıkacağı da söylentiler ortasında.

6,39 inç AMOLED ekrana sahip olan Mi CC9, Snapdragon 710 yonga setinden gücünü alıyor. 6 GB RAM ve 64/128 GB depolama seçenekleri bulunan aygıtın uygun fiyatlı versiyonu Mi CC9e'de ise 6,08 inçlik bir AMOLED ekran ve Snapdragon 665 yonga seti bulunuyor. Xiaomi Mi A3 ve Mi A3 Lite'ın da benzeri özelliklerle piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi A3 ve Mi A3 Lite'ın şimdi tanıtım tarihi ve resmi ayrıntıları aşikâr olmuş değil. Bu ayrıntıların aşikâr olmasının akabinde aygıtlarla ilgili daha fazla bilgiye erişebiliyor olacağız.