Apex Legends'a Yeni Bir Mod Geliyor

Apex Legends’a Yeni Bir Mod Geliyor

Şubat ayında piyasaya sürülen ve sürüldüğü üzere oyun dünyasını kasıp kavuran Battle Royale oyunu Apex Legends, bölümde çok süratli bir formda büyüyerek kendi tahtına oturdu. Uzun vakittir oynanışında bir değişiklik olmayan Apex Legends, bu hafta içerisinde çok özel bir oyun modu için güncelleme alacak.

Apex Legends'a Yeni Bir Mod Geliyor

Profesyonel oyuncuları karşı karşıya getirme ve kıyasıya bir çabaya mesken sahipliği yapacak olan yeni oyun modunun ismi “Apex Seçkine Queue”. Sadece oynadıkları oyunlarda birinci 5'te yer alan oyuncuların oynayabileceği yeni mod, oyunun imalcisi Respawn Entertainment tarafından çok kısa bir müddet evvel ortaya çıkarmış ve yeni modun 4 Haziran tarihinde oyuna ekleneceğini söylemişti.

Apex Legends'a Yeni Bir Mod Geliyor

Oyuncuların Apex Seçkine Queue modunda başka başarılı oyunculara karşı oynayabilmeleri için rastgele bir maçı birinci 5'te bitirmiş olmaları ve daha sonrasında oynayacakları maçları da nizamlı olarak birinci 5 içerisinde bitirmeleri gerektirildiği notu düşülüyor. Yeni oyun modunda birinci gelen kadroya özel rastgele bir ödül hakkında bilgi verilmese de oyuncular tarafından bu türlü bir mükafatın oyunda yer alacağı iddia ediliyor.