Samsung Galaxy M40'ın Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M40’ın Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

Samsung'un Galaxy M serisinin en yeni üyesi ve tıpkı vakitte Sonsuz-O ekrana sahip olan akıllı telefonu Galaxy M40'ın duyurusunu geçtiğimiz hafta gerçekleştiren Güney Koreli şirket, bu akıllı telefonu 11 Haziran tarihinde Hindistan'da düzenleyeceği bir aktiflikte lanse edecek. Bahsi geçen tarih yaklaşırken ise aygıtın teknik özelliklerine dair birtakım yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Samsung Galaxy M40'ın Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

Samsung'un orta segmente hitap eden yeni akıllı telefonu Galaxy M40, 3.500 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak. Galaxy M20'ye nazaran daha az fakat Galaxy M30 ile benzeri büyüklükteki bu batarya kapasitesi, barındırdığı Qualcomm Snapdragon 675 yonga seti sayesinde Galaxy M40'ın bir günü rahatlıkla çıkarmasına imkan tanıyacaktır.

Samsung Galaxy M40'ın Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

Daha evvel de bilindiği üzere art tarafında; 32 MP çözünürlüğünde ana, 5 MP çözünürlüğünde derinlik ve 8 MP çözünürlüğünde ultra geniş olmak üzere toplam 3 adet kameraya sahip olan Galaxy M40 kutusundan Android 9 Pie işletim sistemiyle bir arada çıkacak. Hindistan'da 20.000 rupi (~287 dolar) karşılığında satışa sunulacak olan aygıtın ülkemize gelmesi durumunda 2.000 ila 2.400 TL ortasında bir fiyata sahip olacağını iddia ediyoruz.