Babasının Tedavilerini Karşılamak İçin 10 Saat Yayın Yapıyor

Babasının Tedavilerini Karşılamak İçin 10 Saat Yayın Yapıyor

Birçok Twitch yayıncısı çeşitli sebeplerden dolayı yayın açabilir. Kimisi cümbüş için, kimisi para kazanmak için, kimisi yeni beşerlerle tanışmak için, kimisi ise vakit geçirmek için, ancak zylTV isimli kullanıcının niyeti ise çok daha önemli.  

Babasının Tedavilerini Karşılamak İçin 10 Saat Yayın Yapıyor

ZylTV isimli Twitch yayıncısının babası 4. derece rektum kanseri ve kanser karaciğerine ve akciğerlerine sıçramış durumda. Tabiplere nazaran babasının kanserden kurtulup hayatta kalma talihi %20 olsa da zylTV için bu oranların hiçbir değeri yok. ZylTV'nin tek düşündüğü şey, ne kadar yayın yapabiliyorsa yapıp babasına takviye olmak. Twitch’in bunun için en uygun ortamlardan bir tanesi olduğunu söylemek de yanlış olmaz zira sahiden bu işi ne için yapıyor olursanız olun, bu platformda insanların samimiyetinize güvenmesi ve sizleri sevmesi size eninde sonunda bir gelir sağlayacaktır. Hele ki bu türlü önemli bir durumda atılacak bağışlar boşa gitmeyecektir. 

Yayıncının bağış maksadı 5.000 dolar toplamaktı lakin toplanan bağışlar bu ölçüsü aştı ve 13.000’e kadar yükseldi. Bu bağışlar direkt olarak babasının tedavi masraflarına ve muhtemel seyahat masraflarına harcanacak. Umuyoruz ki zylTV babasının tedavi masrafları için gerekli bağışlara ulaşır ve babası bir an evvel sıhhatine kavuşur.