Destiny 2'nin Yeni Sezonu Hakkındaki Bilgiler Ortaya Çıktı

Destiny 2’nin Yeni Sezonu Hakkındaki Bilgiler Ortaya Çıktı

Destiny 2, piyasaya sürüldüğü 2017 yılından beri genişleme paketleri ve yenilenen dönemleriyle varlığını sürdürmeye devam ediyor. Florida’da yapılan oyun kongresi GuardianCon devam ederken, Destiny 2’nin yapımcısı Bungie’den oyunla ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. 

Bungie’den gelen bilgiler, yeni dönem ve dönemle birlikte gelecek genişleme paketi ile ilgili. Üretimci şirketten gelen bilgilere nazaran, Shadowkeep en az iki kıssa temasına sahip olacak. Ana kıssa, Eris Morn ve Ay’da gölgelerin işgaline odaklanacak. Destiny 2 oyuncuları, bu paketle birlikte tanıdık bir yere geri dönecekler ve Dünya’yı karanlıktan arındırmak için uğraşacaklar. Bungie, bu bilgilerin yanı sıra oyuncuların Ay’da keşif yapabilecekleri devriye noktalarının da fotoğraflarını paylaştı. 

Destiny 2'nin Yeni Sezonu Hakkındaki Bilgiler Ortaya Çıktı

Şimdilik elimizde bu kadar bilgi olsa da bu kadarı bile Destiny 2’nin geleceği hakkında biraz bilgi sahibi olmamıza yaradı. Bungie’nin Activision’dan ayrılması birçok Destiny 2 hayranını oyunun geleceği hakkında endişelendirmişti.