Dünyanın En Sağlam Telefonu CAT S61 Sağlamlık Testi

Dünyanın En Sağlam Telefonu CAT S61 Sağlamlık Testi

Sağlam telefon denilince aklımıza gelen birinci markalardan biri olan CAT’in yeni modeli S61 elimize geçti. Telefonun kalın ve hantal görünümü düşünüldüğünde her taraftan sağlam bir telefon beklesek de kimi noktalarda beklentilerimizin ziyadesiyle altında kaldı.

Telefon, bilhassa çizilme testinde beklentilerin çok altında kalmış olsa da asıl argümanlı olduğu düşme alanında isminin hakkını vermiş üzere görünüyor. Kulak hizası ve daha yüksek noktalardan düşürdüğümüz CAT S61, tüm bu düşürmelere son derece kaliteli bir formda dayandı. Düşürme dışında tazyikli suya karşı da rastgele bir sorun yaşamayan telefon, çizilme testini bir köşeye bıraktığımızda sağlam sayılabilecek bir test süreci geçirdi. 

Webtekno Usülü’nde geleneği bozmadan CAT’in büyüklerini çağırdığımız görüntüde, S61’i patlatmaktan kaçınmadık. 22 tonluk CAT marka paletli dozerle üstünden geçtiğimiz S61, olağan olarak burada ecel terleri dökerek bizlere görsel bir şölen sundu. 

Özetlemek gerekirse, CAT S61’in sağlam bir telefon olduğunu, lakin ön cam dahil her tarafının çizilebilir olmasından ötürü çok dikkatli bakılması gerektiğini düşünüyoruz. Ayrıyeten, yakında CAT S61’in inceleme görüntüsüyle da karşınızda olacağız. Takipte kalmanızı hatırlatarak sizleri görüntü ile başbaşa bırakıyorum. Herkese düzgün seyirler.