En İyi Torrent Siteleri - 2019

En İyi Torrent Siteleri – 2019

İnternet tarihinin en tesirli buluşlarından birisi olan torrent, içerikleri daha ulaşılabilir bir hale getirdi. Her ne kadar korsan yahut yasa dışı evrak transferi için kullanılsa da büyük bilgilerin transferinde değerli bir rol oynamaya devam ediyor. 

Bugün, Alexa sıralamalarına nazaran en uygun torrent sitelerini derliyoruz. Yıl boyunca güncellenecek listede, ilerleyen tarihlerde de devrin en âlâ torrent sitelerin görebilirsiniz. Lafı daha çok uzatmadan gelin başlayalım. 

Torrent ile ilgili kıymetli ihtarlar:

 • Güvenliğinizi önemseyin, torrent belgeleri farklı kaynaklardan data çektiği için berbat amaçlı yazılımları kolay kolay bilgisayarınıza bulaştırabilir.
 • Korsan içeriklerin büyük bir kısmı tehlikelidir. Korsanlar, belgelerin içerisine bilgi çalmak, bulut üzerinden kripto para madenciliği yapmak için belge yükleyebilirler. Fidye virüsleri kolaylıkla bilgisayarınıza sızabilir.
 • Klon sitelere dikkat edin. Tanınan torrent sitelerinin klonlanmış versiyonları bulunuyor ve gayeleri hiç de günahsız değil. Girdiğimiz torrent sitelerinin orjinal ve asıl kaynaklar olduklarından emin olun.
 • Torrent ile evrak transferi yaparken VPN kullanmanızı tavsiye ederiz.

9. Torrents.io:

En İyi Torrent Siteleri - 2019

Bir torrent arama motoru olan Torrents.me, öteki sitelerin listelediği arama sonuçlarına da tek bir ekrandan ulaşma talihi sunuyor. Bu aramalar, farklı kategoriler halinde karşınıza sonuç listesi olarak çıkıyor. Böylelikle aradığınız torrent belgesine daha süratli ulaşabiliyorsunuz. 

 • Alexa sıralaması: 4.936

8. Zooqle:

En İyi Torrent Siteleri - 2019

BitTorrent ekosisteminden faydalanan en yeni sitelerden olan Zooqle, kısa müddette epey tanınır hale geldi. Genel olarak sinemalara ve dizilere odaklanan arşivlere sahip. Ayrıyeten arayüz konusunda, pek çok sitenin başaramadığı sadelik çizgisi var. Süratli yükselişiyle farklı kategorilerde de içeriklere erişim imkanı sunmaya başladı. Listeleme üslubu, rakiplerinden epey farklı ve yenilikçi görünüyor.

 • Alexa sıralaması: 1,764

7. EZTV:

En İyi Torrent Siteleri - 2019

EZTV aslında hayli tematik bir torrent sitesi. Yüklü olarak TV dizileri ve programlarının yer aldığı bir arşive sahip. Epeyce pak ve hafif bir dizaynına sahip olması, gelecek torrentlere ait evvelce bir geri sayım listesi sunması heyecan verici. Geçmişe yönelik torrentleri ayrıntılı olarak aramak için takvim bile sunuyor. 

 • Alexa sıralaması: 1.276

6. Limetorrents:

En İyi Torrent Siteleri - 2019

Geçtiğimiz yıl da en güzel torrent sitelerine girmeyi başaran Limetorrents, rakipleriyle çabucak hemen birebir kategorilere sahip. Bu kadar ön plana çıkmasını sağlayan şey ise sıhhatsiz torrentlere listelerinde yer vermemesi. Ayrıyeten kullanıcılar da kendi torrent belgelerini yükleyebiliyor, başka kullanıcılarla mesajlaşabiliyor, birbirlerine geri bildirimlerde bulunabiliyorlar.

Bu ortada sitenin eski Limewire isimli bilgisayar programıyla bir ilgisi yok 🙂

 • Alexa sıralaması: 967

5. Torrent2.eu

En İyi Torrent Siteleri - 2019

Eğer torrent sitesi yerine sağlam ve çok kaynaklı bir torrent arama motoru arıyorsanız, Torrent2.eu’ya bir göz atın deriz. Eski periyotlarda de torrent kullananların yakından tanıdığı, misal bir mantığa sahip Torrentz sitesinin çağdaş kopyası diyebiliriz. 90’dan fazla torrent sitesinde arama yapan servis epeyce kullanışlı.

Listedeki bir evvelki arama motoru olan Torrents.me’den dah tanınan. 

 • Alexa sıralaması: 525

4. Rarbg.to:

En İyi Torrent Siteleri - 2019

Kullanıcılarını reklamlarla bezdirmesine karşın meczuplar üzere kullanılan Rarbg.to, listelediği torrentleri olabildiğince yeni tutmaya ihtimam gösteriyor. Öbür siteler üzere süratli erişilebilir kategoriler bulunuyor. Hatta kim izliyor bilmiyoruz lakin sinema fragmanları için bile bir kategori mevcut. Yalnızca kalitel torrenteleri listeliyor olması, haber ve aktüel içerikler sunması da uğraşı. 

 • Alexa sıralaması: 346

3. The Pirate Bay:

En İyi Torrent Siteleri - 2019

Tüm vakitlerin tahminen den bilinen torrent sitesi olan The Pirate Bay, ne kadar yaptırıma maruz kalırsa kalsın yaşamaya devam ediyor. Bilhassa geçmişe yönelik arşivlere ait hâlâ sağlam biçimde çalışan torrentlere bu site üzerinden ulaşmak mümkün. Yıllardır değişmeyen kullanıcı dostu arayüzüyle, günümüz standartlarına nazaran epeyce süratli çalışıyor. 

Uyarı: The Pirate Bay’e giriş yaptığınızda bilgisayarınız, platforma takviye sağlanması ismine XMR cinsinde kripto para madenciliği için kullanılmaya başlar. Şayet bunun yapılmasını istemiyorsanız, adBlocker üzere eklentiler kullanabilirsiniz.

 • Alexa sıralaması: 289

2. 1337x.to:

En İyi Torrent Siteleri - 2019

Diğer sitelerden farklı olarak günün, haftanın, ayın ve yılın en tanınan torrentlerini ana sayfasında listeleyen bir site. Ayrıyeten her kategori için en âlâ 100 torrente kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıyeten kullanışlı akıcı bir tasarımı var. 

 • Alexa sıralaması: 246

1. YTS.am: 

Eski ismiyle YTS.ag, baskılardan ötürü alan ismini değiştirmek zorunda kaldı. Yeni sitede ise daha kolay ve kullanışlı bir arayüz buluyor. Arama motoru, sonuçlara ait anlaşılır açıklamalarla birlikte hayli süratli biçimde sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Torrentler hakkında yorum yapabiliyor, şayet aradığınızı bulamadıysanız site yöneticilerine istek gönderebiliyorsunuz. 

 • Alexa sıralaması: 185