Flappy Bird'ün Battle Royale Modlu Oyunu Çıktı

Flappy Bird’ün Battle Royale Modlu Oyunu Çıktı

Bir jenerasyonun hudut hastalıklarıyla tanışmasına sebep olan Flappy Bird, devasa bir yaygınlığa sahip olmuştu. Tek kişi oynadığınız oyunda kendi skorunuzu geçmek için bile onca hudutlu dakikaları atlattınız. Pekala, size artık diğerleriyle tıpkı anda oynayarak birinci olmaya çalışacağınızı söyleseydik ne derdiniz?

Orta Therox ve Em Lazer-Walker tarafından yapılan Flappy Royale isimli oyunun hedefi tam olarak da bu. Sonsuz bir Flappy Bird cihanına giren oyuncular, tek bir kişi kalana kadar uçmaya devam ediyor.

Flappy Bird'ün Battle Royale Modlu Oyunu Çıktı

Oyunun oynanışı orijinalde olduğu üzere (anlatırken) hayli kolay: Uçuş haline baktığınız vakit kuş demeye bin şahit olan gagalı şeye basarak borulardan kaçmaya ve ilerlemeye çalışıyorsunuz. Olağan ki misyonunuz gidebildiğiniz kadar uzağa gitmek değil, 99 kişinin gidebildiği yeri bir santim dahi olsa geçmek. Bir de Battle Royale oyunu olduğu için otobüsten inerek başladığınızı belirtelim.

Oyun şu an için iOS ve Android platformlarında açık beta sürümünde indirilebilir durumda. Oyunun Temmuz 2019'da çıkması bekleniyor. Oyunu iOS ya da Android cihazlarınıza indirmek ya da tarayıcınız üzerinde denemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz.