Fortnite'ın 10. Sezonunun Başlayacağı Tarih Belli Oldu

Fortnite’ın 10. Sezonunun Başlayacağı Tarih Belli Oldu

Fortnite'ın 9. dönemi kapanışı yapmak üzere. Oyuncular son mükafatlarını kazanmak için uğraş gösterirken, oyunun 10. dönemiyle ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. 1 Ağustos 2019'da çıkacak olan Fortnite 10. dönem çıkana kadar, oyunun 9. dönemi toplamda 12 hafta boyunca oynanılabilir olmuş olacak. Olağanda daha kısa olan bu mühlet, Fortnite Dünya Kupası'nın ay sonuna kadar devam edecek olmasından kaynaklanıyor. Dönem güncellemeleri oynanışı yahut haritayı değiştirdiği için etkin bir turnuva varken güncelleme yapmak pek mantıklı değil.

9. dönemin bitmesiyle birlikte 1 Ağustos'un birinci saatlerinde başlayacak olan 10. dönem, yeni skinler ve Battle Pass ile birlikte gelecek. Şimdi bu skinlerin nasıl olacağı yahut Battle Pass'in ayrıntıları hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Fortnite'ın 10. Sezonunun Başlayacağı Tarih Belli Oldu

Fortnite'ın 10. dönemi gelene kadar oyuncular, 9. dönemin meydan okumalarını tamamlayabilir ve mükafatlarını alabilirler. 9. dönem 10. hafta challenge'ları şu an etkin durumda.

Battle Royale oyunları ortasında fiyatsız olması ve daima güncellenen etkinlikleriyle en çok oyuncu sayısına ulaşan Fortnite, bu aktiflikleri güncellemeye devam edecek üzere görünüyor. 10. dönem ile birlikte oyuna neler ekleneceği tam olarak bilinmese de 1 Ağustos tarihine kadar yeni ayrıntıları öğreniyor olacağız.