Fransız Mucit, Osuruk Kokusunu Güzelleştiren Hap İcat Etti

Fransız Mucit, Osuruk Kokusunu Güzelleştiren Hap İcat Etti

Fransız bir firma, enteresan bir icada imza atarak osuruk kokusunu güzelleştiren bir hap geliştirdi. Fransa'nın batısındaki Gesrev kasabasında yaşayan Christian Pincheval isimli bir mucidin ürettiği haplar, pek de beğenilen olmayan osuruk kokusunu birçok kişinin sevdiği çikolata ve gül kokusuyla değiştiriyor.

Firmanın resmi internet sitesine göre Pincheval, Lutin Malin isimli hapın üzerinde 2007 yılından beri çalışıyor. Firma, hapın büsbütün doğal olduğunu ve kimyasal hiçbir şeyi barındırmadığını belirtti. Hatta firmanın ilacı açıklarken kullandığı cümleyi de örnek verecek olursak hap sadece (osuruk kokusunu güzelleştiren) 'doğal hususlarla oluşturulmuş besinsel bir ek besin.'

Fransız Mucit, Osuruk Kokusunu Güzelleştiren Hap İcat Etti

Sitenin savları şu biçimde devam ediyor:

“Osuruk Hapı, 2007 yılından bu yana gerçekleştirilen uzun bir araştırmanın sonucunda ortaya çıkmıştır. Kokularımız tıpkı vakitte rastgele bir duruma biraz da mizah katabilme ihtimalini taşıyor. Bize dönüş sağlayan müşterilerimiz ise en büyük delillerimiz ortasında bulunuyor.”

Amazon'da ve kendi web sitelerinde satılan bu hapların 60 tanesi 150 TL'nin altına satılıyor. Ayrıyeten birçok farklı koku seçeneği de bulunuyor. 'Aromalar' ortasında zencefil, yılbaşı çikolatası ve 1 Mayıs zambağı seçeneklerini bulmak mümkün.

Firmanın en büyük bombasıysa hapları köpeğinizin de kullanacağı tarafında oldu. Hapın içerisindeki tozu köpeklerin mamasının üzerine serptiğiniz vakit kokunun giderildiği belirtildi.