Grand Theft Auto 6'nın Küba'da Geçeceği Bilgisi Yalanlandı

Grand Theft Auto 6’nın Küba’da Geçeceği Bilgisi Yalanlandı

İnternet, bir yılı aşkın bir müddettir Grand Thef Auto'nun yeni oyunuyla ilgili söylentilerle doldu taştı lakin son çıkan sızıntıların gerçek olmadığına dair bir yeni bilgi edindik.

Geçtiğimiz günlerde bir Reddit kullanıcısı, Grand Theft Auto 6 ile ilgili birçok iddia ortaya çıkarmıştı. Gerçek kimliği bilinmeyen bu kişi, kaynak olarak da bölümden ismini vermediği arkadaşlarını göstermişti.

Grand Theft Auto 6'nın Küba'da Geçeceği Bilgisi Yalanlandı

Bilgileri ortaya atan kişi, GTA 6'da kıssanın Vice City ve Rio de Janerio'da geçeceğini söylemiş, kimi misyonlarda de Liberty City'ye gidileceğini belirtmişti. Reddit kullanıcısı son olarak oyunun 1970'ler ve 80'lerde geçeceğini, ayrıyeten Küba'yı da duyduğunu tabir etmişti.

Grand Theft Auto 6'nın Küba'da Geçeceği Bilgisi Yalanlandı

Ortaya çıkan bilgiler son derece kapsamlı ve ayrıntılı olsa da hepsi, sanayinin içinde bulunan biri tarafından yalanlandı. Kotaku'dan Jason Schreier, Reddit paylaşımındaki bilgilerin hiçbirinin gerçek olmadığını bildirdi.

Jason Schreier, daha evvelki bilgi transferleriyle birlikte önemli bir üne sahip olduğu için Schreier'ın 'yanlış' demesi son derece kâfi bir durum olarak görülüyor. Yeniden de oyun piyasaya çıkana kadar hiçbir şeyin imkansız olmadığını söylemekte yarar var.