Nintendo'dan, Dr. Mario World İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu

Nintendo’dan, Dr. Mario World İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu

Nintendo'nun sevilen oyunlarından bir tanesi olan Dr. Mario World, önümüzdeki günlerde iOS platformu için yayınlanacak. Geçmişin tetris oyunlarına benzerliğiyle dikkat çeken bu oyunun App Store'da yayınlanmasına kısa bir müddet kala Nintendo, oyunun oynanışıyla ilgili olarak yeni bir tanıtım görüntüsü paylaştı. Nintendo'nun resmi YouTube kanalı üzerinden yapılan bu paylaşım, Dr. Mario World oyununun çok oyunculu modunun da olacağını ve kullanıcıların bu oyunu arkadaşlarıyla oynayabileceklerini ortaya koyuyor.

Nintendo'dan, Dr. Mario World İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu

Facebook ya da Line hesabıyla giriş yaparak çok oyunculu olarak oynanabilecek olan Dr. Mario World oyununda, oyuncular kendi ekranlarındaki 'virüs'leri daha süratli bir biçimde yok etmeye çalışacaklar. Hızlı olan oyuncu, rakibinin ekranına fazladan virüs gönderebilecek ve bu da rakibinin işlerini zorlaştıracak. 

10 Temmuz'da App Store üzerinden erişilebilecek oyun şu an için ülkemizde kullanılamıyor lakin ilerleyen günlerde oyunun ülkemizde de erişime açılması bekleniyor. İşte Nintendo'nun Dr. Mario World için yayınladığı tanıtım görüntüsü;